Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Зустріч керівників області з медичним активом Полтавщини
45

Зустріч керівників області з медичним активом Полтавщини

Робота лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Найтепліші слова вдячності представникам однієї з найгуманніших у світі професій прозвучали під час зустрічі керівників області з працівниками медичних закладів Полтавщини з нагоди їхнього свята.

ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, голова Полтавської ОДА
" Ми сьогодні з вами міняємо філософію надання медичних послуг.І це дуже важливо і без вам ми це не зробимо.Яке б сучасне обладнання не було, які б сучасні заклади не були, але все це зробиться вашею душею, вашим серцем, вашими руками і вашими знаннями.2

ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ, голова Полтавської обласної ради
" Хотілось би анонсувати програму донорства, яку ми хочемо кардинально змінити, змінивши центри переливання крові, створивши на їх базі максимально ефективні установи, які б діагностували, приймали не тільки кров, але і діагностували б здоров»я."

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною,- наголосили керівники області. Адже здоров»я людей залежить від професійності, порядності і душевної доброти медика. Саме до таких належать і запрошені на урочистий прийом лікарі від Бога Володимир Хомрач та Наталія Харченко. Люди ніколи не вагаються довірити своє життя цим високопрофесійним фахівцям.

ВОЛОДИМИР ХОМРАЧ, лікар обласного ортопедичного відділення
" Позитив тому, що коли люди хворі стають здоровими - це велике щастя і у людей, і в тебе - теж. "

НАТАЛІЯ ХАРЧЕНКО, сімейний лікар, м.Решетилівка
"Дякуючи Світовому банку, закуплені апарати вимірювальні артеріального тиску круглодобові, роботи в нас багато в сімейних лікарів значно добавилося, но робити стало і важче одночас, і легше."

За сумлінну і невтомну працю, професійний досвід, глибокі знання, відданість своїй справі значна когорта лікарів Полтавщини відзначена почесними грамотами, а вісім медичних працівників отримали дипломи лауреатів обласної премії імені Миколи Скліфосовського та грошові винагороди.