Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася прес-конференція Комітету виборців України
84

У Полтаві відбулася прес-конференція Комітету виборців України

Комітет виборців України розробив новий проект «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях». Про це повідомив на прес-конференції координатор програм Євген Янкевич. Таким чином комітет розпочинає кампанію інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи та як ними може скористатися пересічна людина.

ЄВГЕН ЯНКЕВИЧ, координатор програм ВГО Комітету виборців України у Полтавській області
" Основними напрямками судової реформи до створення Антикорупційного Суду- це переведення частини документообігу в електронний формат і надання про це інформації пересічним громадянам.Тобто започаткування функціонування електронного суду."

А ще, за словами Євгена Янкевича, Комітет виборців запроваджує прес-сніданки, де відбуватиметься спілкування журналістів із представниками судової адміністрації, аби вони інформували суспільство, як просувається судова реформа у нашому регіоні і розповсюджували просвітницьку продукцію.

ЄВГЕН ЯНКЕВИЧ, координатор програм ВГО Комітету виборців України у Полтавській області
"Суть прес-сніданку в тому, що у визначений день виділяється година часу вранці і за чаєм, кавою, тістечками в невимушеній атмосфері представники суддівського корпусу приходять в гості до журналістів, спілкуються в приміщенні в невимушеній атмосфері і відповідають на гарячі питання, які саме виникли протягом часу з попереднього спілкування, а саме, як просувається судова реформа в Полтаві і в області."

На думку координатора програм, якщо ця ініціатива Комітету виборців добре приживеться на Полтавщині,то таке спілкування із журналістами стане традиційним. Саме так Комітет планує здійснювати професійний і громадський контроль над представниками судочинства. Перший прес-сніданок відбудеться вже у червні .