Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Прес-конференція екс-міністра оборони, лідера партії “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ” Анатолія Гриценко.
101

Прес-конференція екс-міністра оборони, лідера партії “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ” Анатолія Гриценко.

Олігархічні телеканали для нас перекриті, тож ми працюємо через живе спілкування. Так розпочав свою прес-конференцію екс-міністр оборони, лідер партії “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ” Анатолій Гриценко. З перших хвилин розмови заявив - критикувати діючу владу не збирається, говоритиме про проблеми в країні та шляхи їх вирішення. Почав із закону про Антикорупційний суд та важливість цієї структури для держави.

Анатолій Гриценко, лідер партії “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ”
"Він буде розглядати питання тільки посадовців найвищого рівня і суспільство отримає відповіді швидкі на питання: Винний чи не винний? Якщо не винний - це має бути переконливо і швидко, якщо винний, то по Глібу Жиглову: «Вор должен сидеть в тюрьме», віддати вкрадене і сісти на довго. От тоді люди повірять, коли це почнеться з гори. "

Антикорупційний суд забезпечить справедливість у країні й підвищить довіру населення до найвищого керівництва. Втім, цього не скажеш про так звану спецоперацію Генпрокуратури та СБУ з інсценуванням вбивства журналіста Аркадія Бабченка і розкритого списку 47 майбутніх жертв інших журналістів і блогерів. Це стало наступною темою, яку підняв Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко, лідер партії “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ”
" У мене особисто таке враження, що цей список склали в Україні.
 Цей вселенський свинячий обман, фейк підірвав довіру до держави, до спецслужби, загалом до нас. Тепер Путін може виходити і казати: «Посмотрите, они же врут миру. Они везде врут».

Політик переконаний - у такий спосіб акулам пера просто хотіли закрити роти під час виборчої кампанії, залякавши їх можливим замахом на їх життя. Анатолій Гриценко, який вважає, що переможе на президентських виборах, збирається покласти край подібній системі дій в Україні. Каже - якщо виграє, першим внесе законопроект про імпічмент президента за кримінальний злочин та про зняття недоторканності з депутатів.

Анатолій Гриценко, лідер партії “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ”
" Щоб для всіх наступних президентів було ясно, що вони прийшли туди не на вічно, а якщо вчинив лихе - будеш відповідати. І тоді в цьому пакеті депутати проголосують, коли повірять у щирість намірів, і за те, щоб президента можна було відсторонити і позбавити їх недоторканності. Крім того, законопроекти, які дозволять депутата, який хоч раз нажав на чужу кнопку, порушивши вимоги закону Конституції, одразу викинути з парламенту рішенням суду. "

Три ключові реформи, які Анатолій Гриценко почне запроваджувати, якщо опиниться на посаді глави держави - судова, енергетична та розвиток силового блоку.