Програма «Життя міста»

У розділі: 10154 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася  презентація 20 регіонального етапу міжнародної програми «Студентська республіка»
89

У Полтаві відбулася презентація 20 регіонального етапу міжнародної програми «Студентська республіка»

«Студентська республіка» відзначає 20 років на Полтавщині. Про те, якими були сторінки історії цього наймасовішого громадського руху, розповіли його лідери на презентації регіонального етапу міжнародної програми «Студреспубліка». За словами депутата Полтавської міської ради Олександра ГлАзова,за мету ставлять поліпшення життя українського студентства і захисті прав та інтересів молоді .

ОЛЕКСАНДР ГЛАЗОВ, депутат Полтавської міської ради
" Ми робимо все для того, щоб підготувати молодих людей до того, що відповідальність починається з них, що вони можуть творити своє майбутнє.Ми працюємо над важливими питаннями щороку і визначаємо самими молодими людьми ці питання і виклики.Наприклад, в цьому році будемо працювати над темою «Як досягти прогресу й миру на Полтавщині»."

З нагоди ювілею студреспубліканці Полтавщини організовують масштабний проект, який відбудеться з 28 червня по 1 липня в селі Сем»янівка Полтавського району. На березі Ворскли пройде мультифестиваль, який об»єднає молодих лідерів області. Учасники зможуть змоделювати ситуацію, що відбувається в Україні, обрати власного мера та депутатів, розпочати власний бізнес та згуртуватись навколо стратегічного планування майбутнього регіону.На думку лідера студреспубліканців Полтавщини Олега Слизька, найголовнішою особливістю студреспубліки є те, що тут можна помилятися і можна виправляти помилки, навчитися працювати над цим, рефлексувати і ставати кращими.

ОЛЕГ СЛИЗЬКО, лідер студреспубліканців Полтавщини
" Цього року ми запросили не тільки студентську молодь, а й найрезультативніших випускників за всі 20 років.Найголовніше завдання сьогодні Студреспубліки - це працювати над майбутнім нашого міста і полтавського регіону, шукати відповіді на найскладніші питрання.Це дійсно важка, глибока робота, тому що , на жаль, ніхто ,крім нас, не займається."

Давно цікавиться діяльністю студреспубліканців і студентка Юлія Щербакова, тому з цікавістю дізналася на презентації про очікуваний мультифестиваль. Каже, теж хоче узяти в ньому найактивнішу участь і можливо перемогти в конкурсах та інтелектуальних іграх.

ЮЛІЯ ЩЕРБАКОВА, студентка
" Я взагалі в захваті від цього дійства, тому що такого я не бачила, не чула про це ніде, я сама родом з Черкащини і такого в нас не практикується, я за таке в нас не чула.00:39 + 01:08 Зараз я розумію, що саме Студентська республіка розглядає такі найактуальніші проблеми нашого сьогодення, саме там люди розкриваються."

Участь у фестивалі можуть взяти не лише молоді люди, а й старшого віку. Для цього лише потрібно заповнити аплікаційну форму на сайті Студреспубліки, зареєструватися та виконати низку бонусних завдань.