Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтавській обласній філармонії по другому колу почалися будівельні роботи.
81

У Полтавській обласній філармонії по другому колу почалися будівельні роботи.

Реставрація по другому колу. У Полтавській обласній філармонії знову почалися будівельні роботи. Відповідний тендер у квітні виграла полтавська фірма. Ціна питання -майже 48 мільйонів гривень.

Олександр Юхименко, заступник директора з будівництва
"Отделочные работы по 3 этажу, замена дверных блоков, шпаклевка, подвесные потолки, линолеум.
Так и будем двигаться сверху вниз по административной части, параллельно проэктная организация работает по интерьерам и решениям внутри зала, вестибюлю. "

Це вже другий підрядник, який виграє тендер на реставрацію цієї будівлі. 2 роки тому за трохи більше ніж 39 мільйонів 300 тисяч гривень філармонію зголосилася відновлювати львівська будівельна компанія. Остання - зауважує директор Департаменту будівництва облдержадміністрації Тимофій Голбан - виконувала роботи неналежним чином та не змогла освоїти виплачені наперед 2 млн гривень. Минулого року правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом замаху на розкрадання державних коштів, але розірвати договір з підрядником вдалося лише через суд.

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва
" За 8 місяців провели 18 судових засідань
 у процесі брала участь прокуратура області підтримувала нас. Ми виграли у цьому суді, розірвали угоду. Стягнули штрафних санкцій майже на 1,5 млн. Зараз іде процес стягнення. Тоді отримали можливість провести новий тендер. "

Згідно з документацією нового тендера, нинішні реставраційні роботи мають завершити до 1 травня наступного року. На будівництво з обласного бюджету вже виділили 10 млн. грн. За проектом для артистів робитимуть гардеробну, кімнату для світла та звуку, відремонтують глядацький зал з балконом та фойє, і зал для людей з обмеженими можливостями. Також заплановане облаштування пандусу та повне відновлення фасаду. Після завершення робіт у будівлю завезуть нове технічне обладнання.
Флаги блока:
На монтаж -- 0Смонтирован -- 0
Носители: