Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Для дітей із аутизмом у дендропарку провели захід «Свято сонця».
97

Для дітей із аутизмом у дендропарку провели захід «Свято сонця».

У дендропарку провели свято для «сонячних» дітей . За словами організаторки Людмили Іващенко це дійство влаштовано для соціальної адаптації дітей що мають особливі освітні потреби. Назва цього заходу «Свято літа».

Людмила Іващенко (організатор заходу, голова благодійної організації «Зернятко») 0615_000
 «Благодійна організація «Зернятко», створена мною, більше двох років назад, основною нашою метою є допомога дітям з особливостями розвитку, основне направлення наше - це діти з розладом аутистичного спектру «Сьогодні захід направлений на те щоб дітки відпочили»01:10 + 01:12 «Погралися, відчули те що вони любимі»

Впродовж свята дітки розважалися з аніматорами, розмальовували пряники, отримували приємні подарунки тож ніхто не лишився без уваги.

Наталія Чужбенко (засновник, редактор журналу «Дитячий світ»
 «Детки с аутизмом такие же детки как и остальные» «Не нужно их бояться, не нужно отводить детей своих от них, что они такие же, они могут бать и на обложках журнала, они могут быть и на фотосьемках»

Веселяться та розважаються із своїми дітками і батьки.
Пані Натанія Мама сонячної дівчинки говорить- велике щастя що зробили таке свято, бо такі дітки мають відчувати, що вони потрібні в цьому світі і заслуговують великої любові та піклування.

Наталія (мама учасниці свята)
 «Большое спасибо организаторам, которые организовали такой отличный праздник, очень много игровых всяких площадок, детки наши вместе играются и они не видят что они какие то другие»

Дендропарк за останні роки перетворився на одне з найулюбленіших місць відпочинку полтавців, в ньому проходять різні фестивалі та свята, а «сонячних» діток тут готові привітно приймати завжди - говорить директор Михайло Шлафер.

Михайло Шлафер (директор дендропарку)
 «Ми дуже раді що дендропарк це чудове місце для проведення свят з обмеженими фізичними вадами, дітей аутистів»

На останок організатори зауважили - таке свято обіцяє стати традиційним і відбуватиметься часто, бо всі дітки мають бути щасливими і завжди усміхненими.