Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
В області успішно справилися з призовом - з апаратної наради в облдержадміністрації
55

В області успішно справилися з призовом - з апаратної наради в облдержадміністрації

Нині 575 молодих полтавців несуть строкову службу в лавах Збройних Сил, Національної гвардії та на Державному кордоні України. Такі дані прозвучали на апаратній нараді в облдержадміністрації, підбиваючи підсумки цьогорічного весняного призову. За словами обласного військового комісара, Полтавщина загалом стовідсотково виконала це державне завдання,хоча в розрізі районів картина не така втішна.

ДМИТРО ГУБСЬКИЙ, обласний військовий комісар
" Поряд з тим відмічається…які не виконали планового завдання.Це Козельщинський, Котелевський, Лубенський, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Полтавський,Семенівський, Чорнухинський, Шишацький."

Як зазначив обласний військовий комісар, з кожним роком все важче проходить призов до лав Української армії. За статистикою, на Полтавщині мешкає досить багато хлопців призовного віку. Однак чимало з них знаходять різні шляхи, щоб ухилитися від строкової служби.

ДМИТРО ГУБСЬКИЙ, обласний військовий комісар
" Найгірший стан справ був зафіксований в м.Лубни та Лубенському районі, м.Полтава, в Кобеляцькому, Шишацькому р-нах, Кобеляцькому, Гадяцькому, Глобинському,м.Кременчук та Кременчуцькому районі."

На думку керівників області, призовна кампанія до лав армії має бути на контролі в місцевих органах влади, які повинні активно долучатися до діяльності районних військкоматів, сприяти їхньому матеріально-технічному забезпеченню.

АНДРІЙ ПІСОЦЬКИЙ, перший заступник голови Полтавської ОДА
" Щоб найближчим часом обов»язково піднімали це питання на своїх апаратних нарадах, а також особисто очолили напрямок по проведенню цієї роботи."

В ході наради зазначалось, що служити в армії завжди вважалося почесним обов»язком.А тому потрібно широко вести роз»яснювальну роботу серед населення, виховувати в підростаючого покоління військово-патріотичні почуття.