Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Чемпіонат України з тріатлону відбувся у Полтаві.
155

Чемпіонат України з тріатлону відбувся у Полтаві.

Вихідними на території Прирічкового парку проходив відкритий чемпіонат України з триатлону. Вже другий рік поспіль у Полтаві проходять подібні змагання. Спортсмени долали спринтерську дистанцію та брали участь в естафетній гонці.
Один із організаторів змагань, директор компанії «Ньюран» Максим Кривенко розповів, що серед учасників змагань - як і професіонали, так і аматори. Загалом - понад 300 учасників.

 Максим Кривенко (директор компанії «NewRun»)
«Сегодня состоится гонка на спринтерскую дистанцию триатлона-это 750 метров плавания в открытой воде, это 20 километров велогонка, и 5 километров бег. Это считается короткой спринтерской дистанцией в триатлоне.»

«Если мы говорим про спортсменов их около ста человек. В 10 часов у нас стартует любители. Любителей у нас собралось рекордное количество- около 240 человек. Это один из массовых стартов в Украине,может быть,самый массовый среди общего количества спортсменов и любителей.»

Організатори зауважують, усі сили доклали для того, аби цей грандіозний захід відбувся і відбувся на найвищому рівні.
Уже вдруге кожен переконався, що «Триатлон» - це висока планка, яку Полтава тримає щонайкраще. І сьогодні важко уявити, що такий видовищний і масштабний захід, який об’єднує усіх, міг не відбутися.

Оксана Деркач
«Просто в минулому році два Максима з Ньюрана прийшли і сказали що у них є бажання організувати триатлон у Полтаві,але практично їм відмовили у допомозі. Як професіонали організувати спортивну частину складності не було,але потрібно було долучитися організаційно. Тому ми зібралися,виписали алгоритми дій і я ,думаю,що цей промоцій ний захід буде прибитий до Полтави.»

«Триатлону» у Полтаві - бути! Саме так вирішили люди, які бачать наше місто активним, спортивним, здоровим:

Оксана Деркач
«Об’єднавши зусилля, спортсмени, які професіонали, підприємці, які не байдужі і організаційно представники влади і ми маємо гарний прекрасний захід. Він популяризує Полтаву не тільки в Україні, а й за її межами. Більше того, спортсмени показують приклад іншим, що здоровий спосіб життя - це круто.»

Як і минулого року, цьогоріч Оксана Деркач особисто взяла участь в любительському етапі змагань з триатлону на дистанції велопроїзду.

Тріатлон виховує у людей працездатність та мотивує чогось досягати. Цей вид спорту-суцільна різноманітність. Здебільшого триатлетами стають спринтери,велосипедисти та плавці.

Дрозд Сергій ( учасник чемпіонату з триатлону)
«Пришел на него с плавания, плаванье надоело,однотонно монотонно,захотелось чего-то нового. Узнал о триатлоне и перешёл в этот вид спорта,надоело плаванье. Начинаешь купить велосипед, накупился велосипеда и бегаешь по прекрасным местам:лесам,паркам и так далее. Все динамично,красиво.»

Ніна Лимарь ( Заслужений майстер спорту України з Біатлону)
«Сьогодні я бігла третій заключний етап-біг.Це для мене,мабуть,найближче. Тому з задоволенням відкрила для себе новий вид спорту-тріатлон.»

На таких заходах,як чемпіонат України з тріатлону,спортсмени показують своїм власним прикладом,що здоровий спосіб життя-це чудово. Організатори наголосили,що на наступний рік третьому чемпіонату України з тріатлону-бути,але в ще більш масштабних рамках.