Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
В рамках робочого візиту до Полтави, народний депутат Віталій Купрій поспілкувався з мешканцями
162

В рамках робочого візиту до Полтави, народний депутат Віталій Купрій поспілкувався з мешканцями

Народний депутат України від партії «УКРОП» Віталій Купрій, побував у дитячому відділенні Полтавської обласної інфекційної лікарні. Капітальних ремонтів медзаклад не зазнав близько 20-ти років. Торік у цьому приміщенні лише замінили вікна. Відтак, побачене викликало у нардепа співчуття до полтавських мам та їхніх дітей.

Віталій Купрій, народний депутат України від партії «УКРОП»
"Бокси, де лікуються з інфекційними захворюваннями мати з дітьми, вони просто в жалюгідному стані. Ці панцерні ліжка - це пострадянський стиль, стіни, кахлі, які не замінювалися десятиліттями. "

Не в кращому стані і головний корпус, де розміщуються ще 2 дорослих відділення. Ця будівля зведена 1830 року, вважається архітектурною спадщиною Полтавщини. Попри всі косметичні ремонти, від фасаду тут мало що залишилось. Для реставраціїх з обласного бюджету виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Наталія Свириденко головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні
" Главное сейчас - это реставрация: смена крыши полная, оконные блоки, в общем это переделка всего и самое главное - сохранение этого здания в первоначальном архитектурном виде. "

Віталій Купрій, народний депутат України від партії «УКРОП»
" Я буду звертатися до Обласної ради, до ОДА. Також підніму питання на рівні Кабміну, щоб, якщо є можливість, допомогти субвенцією. Це одне із перших реагувань, а далі будемо дивитися як розвиваються події."

В рамках робочого візиту до Полтави, народний депутат не оминув і можливості поспілкуватися з мешканцями. Прес-конференцію розпочав з того, що збирається балотуватися у президенти України, а тому вважає власним обов»язком вивчати проблеми громадян по всій Україні та сприяти у їх вирішенні.

Віталій Купрій, народний депутат України від партії «УКРОП»
" В межах правозахисної функції я зараз багато відвідую міст України і для мене Полтавщина дуже важлива, оскільки я сам народився поряд - м. Кам»янське, колишній Дніпродзержинськ. "

До нардепа з проханням допомогти у розслідуванні скандальної справи звернувся тимчасово виконуючий обов»язки гендиректора «Полтавського комбінату хлібопродуктів» Олег Старих. Він розповів, що 3 місяці тому на підприємстві виявили крадіжку зерна та муки на суму близько 40 млн грн, одразу після чого зник і сам директор комбінату. Втім, до цього часу очільника не оголошено в розшук.

Олег Старих в.о. генерального директора ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів»
"Хочу вам вручить обращение трудового коллектива. Просим Вас, чтобы следствие активизировалось и было максимально прозрачным. - Чи є якісь зараз проблеми у підприємства? - В данный момент люди 3,5 месяца не получают заработную плату. "

Віталій Купрій, народний депутат України від партії «УКРОП»
"Це дуже серйозні речі. Добре, я беру до роботи, однозначно. "

А полтавські археологи звернулися до пана Купрія із наріканнями щодо забудов історичних центрів України. Просили сприяння на законодавчому рівні із охороною культурної спадщини .

Юрій Пуголовок член спілки археологів України
" Багато пам»яток і архітектурних, і історичних, і археологічних вони просто пускаються під ніж екскаватора чи бульдозера. "

Віталій Купрій народний депутат України від партії «УКРОП»
"Проблема в тому, що не всі пам»ятки визначені в переліку, які треба охороняти. А отут запитання: Хто не визначає? Хто блокує це питання? Якщо ви кажете це місцева влада і у вас є факти
давайте мені ці дані. Я буду допомагати і у нас є місцеві депутати, які будуть допомагати."

Розглядалися на прес-конференції і питання щодо нестачі майданчиків для дитячого футболу, і проблеми окремої газозаправної станції, яку торік закрили. На всі звернення полтавців Віталій Купрій пообіцяв відреагувати якомога оперативніше.