Програма «Життя міста»

У розділі: 10154 відео | АрхівRSS
У неділю медики відзначили професійне свято.
240

У неділю медики відзначили професійне свято.

Вони зцілюють, вони допомагають з»являтися на світ, вони не мають права на помилку, бо вони - лікарі.

"Можете вспомнить свою первую операцию? - Могу - это была апендектомия. Я чувствовал себя Богом. "

Кожної третьої неділі червня медичні працівники України відзначають своє професійне свято. Напередодні, урочистості влаштували і у палаці дозвілля Листопад. Запросили понад 2,5 тисячі медпрацівників Полтави й області.

Олександр Мамай, міський голова Полтави
" Хочу побажати усім без виключення медичним працівникам такого самого здоров»я, хочу побажати натхнення. Хочу сказати, що міська влада завжди буде турбуватися про медичного працівника, бо здорова нація - це багата нація."

Медична сестра із 30-річним стажем Олена Глоба зізнається - в юності ледь не стала педагогом, але зараз ні на хвилину не жалкує, що доля повела її зовсім іншим шляхом.

Олена Глоба головна медсестра КЗ «Центр первинної медико-сантіраної допомоги № 3»
" Я люблю працювати з людьми, мені подобається коли ти своєю роботою приносиш людям добро, тепло. Ми даємо теж частинку здоров»я людям. Лікар - лікує, а медсестра більше допомагає морально. "

Допомагає з»являтися на світ новому поколінню та дбає, щоб усі матусі були здоровими Ярослав Пальоха, завідувач гінекологічним відділенням міського пологового будинку. Зізнається - його будні - це щоденний адреналін.

Ярослав Пальоха завідуючий гінекологічним відділенням міського клінічного пологового будинку
"Ходиш по лезу ножа, але воно того варте.
Кожного разу відчуваєш певні переживання і радість за нове життя2

Під час урочистостей очільник міста відзначив 67 кращих представників галузі охорони здоров»я. Вони отримали грамоти та подяки, у тому числі з врученням нагрудних знаків, а п'ятеро медпрацівників отримали премії міського голови. Крім цього, для якісного функціювання лікувальних закладів міста, мер вручив головним лікарям сертифікати на проведення ремонтних робіт та забезпечення їх обладнаннямна загальну суму - понад 70 мільйонів гривень.

Анатолій Рудич головний лікар КЗ «3-я міська клінічна лікарня»
" Десятиліттями КЗ «3 міська клінічна лікарня» занепадала, останні 2 роки перейшла у власність міста і ожила. Виділяються значні кошти на реконструкцію, освоюються на сьогоднішній день більше 11 млн.грн."

Кульмінацією свята стало вручення сертифікатів на придбання житла у м. Полтава. Таких счасливчиків виявилося п»ятеро. Серед них і медсестра дитячої міської лікарні Олена Михайленко. Жінка зізнається - на квартиру її родина чекала 20 років.

Олена Михайленко, сестра медична Дитячої міської клінічної лікарні
" Це була така подія довгоочікувана і щаслива для нашої родини. Емоції переповнюють через край. Хотілося мені від імені моєї сім»ї звернутися до Олександра Федоровича: щиро подякувати йому за те, що він робить для медиків, для розвитку медицини, для полтавців, а особливо для нашої сім»ї він зробив найцінніший подарунок. "

З нагоди Дня медичного працівника, в рамках програми соціального захисту «Турбота», усі працівники медичної галузі як міського так і обласного підпорядкування отримали ще й матеріальну допомогу в розмірі 700 гривень кожний.