Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Американський футбол у Полтаві. У місті вперше відбувся матч з цього виду спорту.
162

Американський футбол у Полтаві. У місті вперше відбувся матч з цього виду спорту.

На Полтавщині вперше пройшли змагання з американського футболу. Суперниками полтавської команди «Пантери» стали «Орли» з міста Здолбунів. Головна ціль для полтавців відшліфувати майстерність, тому підготовка була інтенсивною - говорить Симур Амазов, тренер полтавської команди

Симур Амазов ( тренер команди «Пантери»)
 «Девять месяцов пахали, вот три раза в неделю» «Я думаю зрелищный матч будет»

Правила гри вважаються найскраднішими за усі, що існують в усіх видах та занесені в книгу рекорів Гіннеса. Через те що в американському футболі постійно доводиться напружувати мозок, вигадуючи комбінації,його порівнюють з грою в шахи.

Вадим Ахардиїв (координатор команди «Пантери»)
 «Это очень контактный вид спорта, здесь показивается на самом делесилу воли, характер, каждого игрока»

Гра «Пантер» з «Орлами тривала 4 тайми по 20 хвилин, за чотири спроби треба було занести «диню», так зветься мяч у зону суперника і набрати максимальну кількість очок. Гравці намагаються обманути суперника, збити з пантелику.

Олексій Якунін ( гравець команди «Пантери»)
«Вид спорта очень жестокий, грубый, идёт полный контакт с соперником, удары и что-бы травм было как можно менше физически, то используется каркас-шле
Хоча американський футбол, для полтавців поки що в диковинку і те що відбувається на полі зрозуміло не все, але за розвитком гри із захватом стежили і дорослі і малі.

Микола
 «Пришли поболеть за друга, за Тошу, мама эму передает привет, просит что-бы он был аккуратный, а мы Антона застраховали и говорим Антону - Антон вперёд» Євген(вболівальник)
 «Мы пришли поболеть за немер 51 из «Пантер», «Пантеры» вперёд, вот наша команда лучшая»

Попри завзяту гру та активну підтримку полтавська команда поступилася з рахунком 6:0. Але гравці не засмучуються, за цю гру вони здобули дорогоцінний досвід і надалі радуватимуть своїми результатами вболівальників-зауваважив тренер Симур Амазов.

Симур Амазов (тренер команди «Пантери»)
«Как говорят без поражения - чемпіоном не становятся» »Я доволен на 100 процентов, спасибо Орлам, за хороший матч»

Олег Гиргуля, гравець Здолбунівської команди говорить - вражений підготовкою та командною грою полтавців, для першого матчу вони показали гідний результат

Олег Гиргуля (гравець команди «Орли»)
 «Як ми бачимо полтавські «Пантери у другій половині дуже зібрались і показували достойні розіграші»

По завершенню, полтавські граці подякували всім за підтримку та запрошують на наступну гру, що відбудеться через два тижні з Кам»янець-Подільськими «Титанами»