Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Поліція розслідує кримінальне провадження, відкрите відносно чоловіка, який жорстоко побив власну малолітню доньку.
201

Поліція розслідує кримінальне провадження, відкрите відносно чоловіка, який жорстоко побив власну малолітню доньку.

44-річний мешканець с.Остап»є Великобагачанського району у захмелілому стані жорстоко побив малолітню доньку через те, що вона вчасно не розбудила його здоїти корову. Тепер проти батька відкрите кримінальне провадження.

ІРИНА КАРЮК, начальник ювенальної служби поліції Полтавської області
" Все буде залежати саме від тих доказів, які будуть зібрані під час кримінального розслідування і як вирішить суд , але згідно статті 166 Кодексу України санкція передбачає від 2 до 5 років позбавлення волі."

Як з»ясувалося в процесі збору інформації про родину, батько останні кілька років випивав та іноді застосовував до доньки свої методи покарання, пов»язані переважно з господарськими обов»язками.

АНДРІЙ ЖИЛІН, начальник управління прокуратури Полтавської області
" Прокуратурою спільно з поліцією вживається всіх заходів по недопущенню таких фактів в майбутньому не тільки цією сім»єю, а й іншими. Наразі готується лист до соціальних служб Полтавської області про повідомлення відповідних фактів, які мали місце на території області з метою їх недопущення в майбутньому."

Жорстокість, з якою батько покарав дитину за несуттєвий проступок, приголомшила навіть лікарів. Десятирічну дівчинку того дня ушпиталили до нейрохірургії обласної дитячої лікарні.

СЕРГІЙ ОНІЩЕНКО, дитячий нейрохірург
"Налицо синдром жестокого поведения с ребенком, травма, струс, сотрясение головного мозга, ссадины, ушибы туловища, конечностей ну и следы попытки удушения на шее."

Як поінформувала керівник районної служби у справах дітей Надія Онупко, на даний час родину поставлено на облік. Дівчинка, яка опинилася у складних життєвих обставинах, на період вирішення «батьківського питання» та її подальшого влаштування перебуватиме у притулку для дітей.

НАДІЯ ОНУПКО, керівник Великобагачанської районної служби у справах дітей
" Служба у справах дітей прикладе всі сили для того, щоб наша дитина оздоровилася в оздоровчому таборі на протязі 21 дня і потім пішла до школи вже з силами, здорова і щаслива. "

За повідомленням правоохоронних органів, окремо розглядатиметься питання про позбавлення «сімейного насильника» батьківських прав. Аналогічна процедура чекає і на матір дівчинки, яка вже кілька років взагалі не цікавиться її життям.