Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Артисти філармонії грандіозним концертом закрили 75-й концертний сезон.
101

Артисти філармонії грандіозним концертом закрили 75-й концертний сезон.

В стінах театру імені Гоголя відбувся грандіозний концерт під назвою «Україна-Євробачення» за участю артистів обласної філармонії. Цим видовищним гранд-шоу вони закрили 75-й концертний сезон.

Олег Тищик, директор філармонії
 «Ми будемо сьогодні представляти пісні учасників, переможців Євробачення»»Ми вирішили такою легкою нотою закінчити наш концертний сезон»

Артист Денис Зотов, говорить - спеціально для цього концерту він обрав нове амплуа, вирішив заспівати, бо раніше він радував публіку лише грою на саксофоні.

Денис Зотов, артист філармонії
«Відчуття доволі хвилююче і незвичне, тому що як я казав це був мій перший дебют»

Солістка філармонії Тетяна Садохіна,розповідає - репертуар обирала собі сама, твори відібрані це не переможці конкурсу, а ті що лягли на душу, починаючи з 50-х років.

Тетяна Садохіна, заслужена артистка України, солістка філармонії
»Такі твори я виконую вперше сьогодні, всі для мене твори це так би мовити прем’єра , а перед кожною прем’єрою обов’язково трішечки хвилюєшся»

Режисером-постановником дійства стала Світлана Краченко, говорить - мета концерту - показати філармонійних артистів з іншої сторони, розкритити всі таланти та донести хіти Євробачення по- новому, так як це бачать виконавці.

Світлана Кравченко, режисер-постановник
 «Ідея виникла ще у минулому році наприкінці і коли готуючись я з»ясувала, що у цьому році саме 15 років, як Україна вперше почала брати участь у Євробаченні, я вирішила що ми обов’язково повинні провести такий концерт»

Була врахована вся атрибутика популярного конкурсу, глядачі протягом концерту могли надсилати свої повідомлення з номером виконавця на лінії голосування. Фіналіста обирали шляхом підрахунку голосів за кожного артиста.
Почесне перше місце посіла Юлія Хоменко, яка зачарувала проникливою мелодією Джамали, з якою та виступила на Євробаченні у 2016 році.

Підтримати своїх колег прийшла й артистка Вікторія Бовтік, говорить-бачила їхні виснажливі репетиції, тож цікаво подивитися на результат цієї роботи.

Вікторія Бовтік, артистка філармонії
«Сьогодні для мене відкрилися вони зовсім по іншому, зовсім інша манера є» «Великі враження від усих, молодці, всі неперевершені»

На останок організатори додали -наступного року подібний концерт лунатиме з головної сцени обласної філармонії, приміщення якої зараз капітально ремонтують.