Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Трасу Київ-Харків на в`їзді до Полтави заблоковано
478

Трасу Київ-Харків на в`їзді до Полтави заблоковано

Перекрита дорога і кілометрові черги вантажівок. Трасу Київ-Харків на в»їзді до Полтави заблокували розібрані та поламані автівки.

Михайло потрапив у ДТП через ями на дорозі
" Сегодня ехал, стал, пробил колесо, диск погнул
 Позавчера ехал тоже, смотрите руки какие. Дальше ребята стоят тоже колеса попробивали. "

Численні ДТП на трасі перейшли в акцію протесту. На підмогу прибули і місцеві водії. Всі разом вони вимагають - негайно відремонтувати цю ділянку дороги.

Роман Мохов протестувальник
"Поступив сигнал, що тут поламалися машини, потрапили в ями, порізали гуму, повипадали амортизатори і виходить так, що дорогу перекрили. Не спеціально, а так як просто сталися ДТП. "
" 3 ската поміняв на своїй машині. 1 скат коштує 1 500 грн. Вже в пічінках те, що тут відбувається. "

Михайло потрапив у ДТП через ями на дорозі
" Куда деньги деваются те, что мы налоги платим? Мы все оплачиваем. Мы с бензина платим. Куда эта дорога годится? Мне на данный момент нужно 200 грн, мне семью кормить. Ребята дальнобойщики. Такие же и мы. "

Активісти не пропускають ніяких машин, окрім військової техніки, швидких та МНСників. Кажуть - стоятимуть, доки до них не приїдуть представники влади і не встановлять чіткі строки щодо виконання поточного ремонту цього відрізку дороги.

Євгенія Семенченко журналіст
" Водії всіх цих фур жаряться на сонці з 9 год ранку, зараз 12-та. Втім, на мітингувальників не нарікають. Сподіваються, що акція принесе результат і дорогу врешті відремонтують. "

Валентин, Павло, Сергій, далекобійники
"Вже 5 років така дорога тут. - Я ви ставитеся до того, що її перекрили? - Молодці. Треба ж колись це робити. Харків - Київ - це найгірша ділянка дороги. "

Сподівання мітингувальників вкотре виявилися марними. Жоден із представників влади на акцію так і не приїхав. Трохи більше ніж через 3 години водії почали розїжджатися і рух на трасі відновився, але ситуація кажуть - може повторитися знову.

Олександр Калашник, водій, протестувальник
"Пока месяц мы подождем движений от наших властей, если ничего не поменяется, то мы продолжим перекрывать, но в чуть-чуть другом масштабе. "

На місці події весь час перебували правоохоронці.

Олександр Терела начальник Полтавського відділу поліції
" Перекриття будь-якого з автошляхів - це правопорушення.
Ми документуємо цю ситуацію. Буде прийнято процесуальне рішення."

То хто ж має ремонтувати діряву дорогу? Ми звернулися за коментарями до міської ради. Там запевняють - цей відрізок не перебуває на балансі міста, у квітні його передали до державної власності. Тим часом в облдержадміністрації цю інформацію не підтверджують. Заперечують будь яке відношення до цього сполучення і у службі автомобільних доріг.

Юлія Іващенко , прес-секретар Служби автомобільних доріг області
"Київське та Харківське шосе, які суміщаються в межах міста не знаходяться на балансі нашої служби. "

Таким чином виходить замкнене коло, заручниками якого залишаються водії.