Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
На Полтавщині розпочав роботу  військово - патріотичний табір.
221

На Полтавщині розпочав роботу військово - патріотичний табір.

На Полтавщині розпочав роботу військово патріотичний табір. Третій рік поспіль такі вишколи організовує Полтавська райрада, громадська організація «Патріот» та воїни АТО. За мету поставили навчити дітей військовим азам та виховати патріотичний дух.

Григорій Маляренко, голова громадської організації Клуб військово-патріотичного виховання молоді «Патріот»
«Завдяки цьому табору ми на сьогоднішній день маємо вихованців, які дійсно бажать вступити в лави нашої армії і захищати нашу державу»В цьому таборі задіяно 24 дитини»

Григорій Маляренко додає - патріотичний табір має п’ятиразове харчування, кухарями стали волонтери та вчителі терешківської школи.
А заступник обласного військового комісара Едуард Бородай розповідає - відповідно до навчальної програми «Захист Вітчизни» учні будуть переймати військові навички, за підтримки військового комісаріату буде надана навчальна зброя та техніка, учасникам будуть прищеплювати військову дисципліну та ввічливість.

Едуард Бородай, заступник обласного військового комісара з морально-психологічного забезпечення  «Територія була підготована заздалегідь громадською організацією учасників антитерористичних операцій, намети, польова кухня, все було надано військовими»

Районна рада допомагає гуртку військового патріотичного виховання молоді «Патріот», фінансує, закуповує засоби для проведення патріотичного з"їзду, придбання лазертагів.

Олексій Івженко, заступник голови полтавської райради
 «Підтримуємо як можемо, це потрібний напрямок і це потрібно підтримувати, плекати патріотизм в майбутньому нашої нації»

Учасниця навчань Владислава Гаєвська говорить - на її думку військова справа - цілком жіноча , в своїх досягненнях дівчата часто перевершують хлопців.

Владислава Гаєвська, учасниця воєнно-патріотичних навчань
«Я гарно збираю та розбираю» «зброю, влучно стріляю, та в нас зявилася нова техніка як лазертаг і я зараз як інструктор призначена по цьому виду»

Тож організатори впевнені що за два тижні навчань діти здобудуть необхідні військові навички, будуть патріотично загартовані та стануть справжніми захисниками рідної землі.