Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Літній денний табір "Відкрий себе" у селі Івонченці-розпочав свою роботу
194

Літній денний табір "Відкрий себе" у селі Івонченці-розпочав свою роботу

Денний табір «Відкрий себе» у селі Івонченці прийняв на своїх просторах малечу. Організатори зробили все можливе для того,щоб під час перебування тут діти змогли навчитися чомусь новому та просто весело провести канікули.

Олександр Горай ( голова відділу комунікації та зв’язків з громадськістю Харківсько-Полтавської УАПЦ)
«Це у нас денна школа табір, патріотичний пленер «Відкрий себе». Тобто,форма його така,що діти приходять вдень з восьмої ранку до восьмої години вечора. Знаходяться ось тут на нашому місці проведення пленеру. Ми як парафія місцева селища Івонченці займаємося з ним,організовуємо різні заходи і вечером батьки забирають дітей додому.»

Для дітей підготовлена низка цікавих заходів. Малечу навчать ловити рибу,грати у волейбол і навіть рятувати людське життя.

Архієпископ Афанасій ( Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ)
«Вчитимуть дітей як себе поводити в складних ситуаціях. Допомогти комусь в біді,як потрапляють у складну ситуацію. Це дуже важливо в цьому житті. Тому що,дивіться,щось трапилося з людиної і ніхто не може їй допомогти. А так,оці діти вони вже будуть знати,як допомогти своїм друзям і просто рідні.»


Після урочистого відкриття діти бавилися на території табору: грали у волейбол, у хованки, знаходили нових друзів та ділилися своїми враженнями.

Даша ( вихованка табору «Відкрий себе»)
«У нас є розпорядок дня,тобто приходимо робимо зарядку,потім у нас вільна година,займаємось своїми справами,а потім можемо пограти у волейбол з матінкою та отцем

Діма (вихованець табору «Відкрий себе»)
«Мені цей табір подобається,у нас в том году був табір і в цьому году я захотів піти тоже.»

«Ну він тут близько возлі дома,удобно приходити,всі свої.»

Табір «Відкрий себе» працюватиме дві зміни. Перша для молодших дітей, друга вже для старших . Літній табір-це завжди нові друзі та весело і корисно проведений час. Тож організатори впевнені , що діти запам"ятають це літо надовго.