Програма «Життя міста»

У розділі: 14320 відео | АрхівRSS
Полтавський художник Іван Похідня в обласній бібліотеці презентував виставку своїх картин.
280

Полтавський художник Іван Похідня в обласній бібліотеці презентував виставку своїх картин.

Полтавський художник Іван Похідня в обласній бібліотеці презентував виставку своїх картин. Полотна виконані в різноманітних техніках та фарбах, це перша його така масштабна виставка - говорить митець.

Іван Похідня, художник
«Тут різні є, і натюрморт і пейзажі єсть і морський пейзаж і ню, і різьба» «То як кажуть, іде все від душі, коли є бажання тоді і малюємо»

Іван Похідня має ще одне цікаве захоплення-конструювання гітар, говорить-в своєму здобутку має чималу кількість, інструменти користуються великим попитом серед музикантів.

Іван Похідня, художник
«Це рік роботи»«Матеріал заготовляв» «Струни є покупні, колки, ну остальне ручна робота»

Своєю музою Іван Похідня вважає дружину, говорить - вона завжди підтримує та розрадить у важку хвилину.

Лідія Похідня, дружина художника
«Це його друге життя так сказати» «Главне во врємя того як він роботає не мішати»«Це так сказать моя ідея, нада щоб не тільки я дивилась на оце все, а щоб і люди побачили»

Іван Похідня працює художником-оформлювачем на заводі медичного скла. Подивитися на його роботи та підтримати прийшли колеги , відгукуються про нього та його сім"ю лише добриим, привітним словом.

Наталія, колега
«На заводі немає такого куточку, щоб не були приложені руки, і музей трудової слави, він зроблений, завдяки Івану, і дошка пошани, це теж його труд»«Це не тільки художник талановитий, а це дуже гарна людина»

Допомогла з організацією виставки Тетяна Андросова, директор територіального центру соціального обслуговування. Говорить-від побаченого вражена, картини як живі, відчуває як лунає музика, шумить море, шелестить трава.

Тетяна Андросова, директор територіального центру соціального обслуговування
»Людина творча, людина не байдужа, з цільною життєвою позицією, ми дуже раді допомогти організувати цю виставку»


Крім художньої насолоди, Іван Похідня із своїм сином дарував гру на власно виготовленій гітарі .