Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Про впровадження інновацій у театрах-говорили на семінарі-лабораторії-директори українських театрів ляльок.
289

Про впровадження інновацій у театрах-говорили на семінарі-лабораторії-директори українських театрів ляльок.

Директори українських театрів ляльок зібралися , щоб розглянути умови сучасних театрів. Такий семінар-лабораторія проходить вже вчетверте. Цього разу він відбувся у Полтаві. Через велику обізнаність молодих людей у різних гаджетах та техніках-театр почав їм поступатися. Але завдяки впровадженню інновацій у театрах-директори планують не поступатися дитячим уподобанням. Полтавські лялькарі теж крокують в ногу із часом.

Тетяна Вітряк ( директор Полтавського академічного обласного театру ляльок)
«Ми відбули прем’єру вистави «Колискова для сніжинки. Це вперше в Україні. Майже немає такого досвіду. Вистави для дітей віком від 0 до 3 років, для дітей інклюзивного глядача.»

«Діти від 0 ну 3 років-вони реагують впершу чергу на що? На рух на світло,на темп,на ритм, на звук. Це скажімо так,напрямок арт терапії і арт педагогіки. До цього часу в театрах не використовувалися ці напрямки роботи»

Семінар відвідали директори різних міст України. На дійстві пристуні керівники лялькових театрів з Черкас,Житомира, Микалаєва та Хмельниччини.

Любов Величко ( директор Черкаського академічного театру ляльок)
«Ми повинні крім того що вони дивляться і вподобання їхні,але ми ще повинні виховувати патріотизм наших дітей. Ми повинні дивитися на сучасну зараз історію, що робиться зараз в Україні,практично,що зараз робиться в Україні. Ми повинні також йти також і давати дітям можливість,що Україна єдина і вона не повинна ділитися. І вони повинні це знати. Тому що їм пізніше треба будувати нашу країну.»

Наше життя має бути зручним та захищеним, і такі інфраструктурні проекти - спочатку, здавалося б малі, а згодом і більш масштабні, є запорукою нашої впевненості та комфорту. Однією із інновацій в українських театрах ляльок є-електронний квиток. В ідеалі людина може придбати квиток в інтернеті та зайти в театр без черги.

Сергій Мисечко ( директор Житомирського академічного театру ляльок) 80280
«Дуже хотіли,щоб було зручно глядачу і якось спростити роботу нашим касирам.»

«Таким чином ми на базі нашого театру відкрили касу єдиного квитка, де він успішно реалізовує електронний продаж наших квитків»

Звичайно,а діти відвідують вистави,театри збирають повні зали,але не так часто,як хотілося б- зауважили учасники зустрічі. І завдяки провадженню таких інновацій-театр буде користуватися такою ж популярністю серед дітей,як відеоігри та мультфільми.