Відеорезюме: як скласти його правильно?

Відеорезюме: як скласти його правильно?

Отримувати інформацію в форматі відео — особливо короткого відео — стає в рази простіше і зрозуміліше. Тому жанр відеорезюме став з 2020 року більш популярним серед HR-фахівців.

Але самі претенденти не зовсім розуміють, що від них хочуть побачити й почути. Тому, подібно паперовій копії, деякі відео теж губляться в купі інших відео. Серед прогресивних міст України, які підтримують подібну тенденцію, знаходиться і Полтава Робота тут може вимагати такий вид резюме. Отже, як правильно його записати та не загубитися серед інших роликів?

Вам потрібен сценарій

Навіть якщо ви точно пам'ятаєте, що говорити і який основний меседж ви бажаєте донести до свого глядача, то орієнтуватися потрібно на записи. Якщо в текстовому форматі все у вас структуровано і зрозуміло, то тут тільки ваша правильно поставлена ​​мова може бути вирішальним фактором.

Про що писати?

Загалом у сценарії потрібно прописати заздалегідь кілька основних моментів:

  • ім'я, спеціальність і посада, на якій збираєтеся працювати;

  • особливі навички щодо роботи, які були отримані раніше;

  • особисті якості та відповідь на питання, чому повинні вибрати саме вас.

В кінці обов'язково потрібно вказати контактну інформацію: телефон, пошту, зв'язок через месенджери та соціальні мережі. Можна продублювати контакти текстом.

Як зробити відео привабливим?

В першу чергу підготуйте місце для знімання. Фон не повинен дратувати, а ви повинні залишатися досить чітким на загальному відео. При цьому будьте розслабленим на відео, не переживайте і не показуйте свого хвилювання. У будь-якому випадку невдалі дублі можна перезаписати.

Далі йдуть етапи обробки та монтажу відеорезюме. Можна додавати на відео текст, стилі та певні ефекти. Наприклад, таким чином ділять за структурою ролик. Але треба знати міру, тож не захоплюйтеся надмірним використанням спецефектів на етапі обробки.

Остання порада — не відправляйте відео відразу після обробки. Нехай воно полежить в архівах хоча б день. Тоді ви зможете по-новому на нього поглянути. А знайти цікаві вакансії завжди можна на OLX Робота.