Ексклюзивні нарди для справжніх цінителів

Ексклюзивні нарди для справжніх цінителів

Нарди ручної роботи для цінителів ексклюзивних подарунків. Як обрати нарди та в чому переваги моделей саме ручної роботи.

Якщо ви у пошуку цікавого та максимально гарного рішення для організації подарунку або свого дозвілля, тоді варто обрати нарди ручної роботи, які доступні до замовлення в Полтаві чи інших містах України в онлайн-режимі.

Ключові особливості оригінальних нардів

Нарди представляют собою унікальну по всім характеристикам настільну гру. В неї можуть грати лише 2 гравців, при цьому головним атрибутом служить саме спеціалізована дошка. Вона розділена на 2 половини. При цьому мета полягає у пересуванні фішок, що будуть відповідати очкам, які будуть випадати на кістках. Фігурки мають обійти повне коло, а це потребує від гравця уваги та повної концентрації. Потрібно зазначити, ця гра досить популярна, а тому багатьом прийдеться до душі подарунок у вигляді ексклюзивних нардів. Їх можна подарувати друзям/родичам, адже сувенір буде мати багато переваг:

  • принесе користь користувачеві. При цьому подарувати його можна людині будь-якого віку;
  • презентабельний вигляд. Даний сувенір гарантовано стане справжньою окрасою інтер'єру;
  • унікальність. Її неможливо переоцінити, адже вироби ручної роботі зазвичай виконуються в єдиному єкземплярі та не повторюються.

Не всім відомо, але саме Калігула - відомий римський імператор був справжнім шанувальником нард і на це є вагомі причини. Вони чудово розвивають логіку, а також мислення і навіть концентрацію. Тому із впевненістю можна сказати, що подарункові набори гарантовано допоможуть вам або друзям/колегам по роботі з користю скоротати холодні вечори/вихідні вдома. При цьому крім основної функції, їх слід використати у якості стильного елементу декору.

kfigdKB1OtgfookAhVg2aS3svYzbwL4DXihg_3W9lOa5wip1cPOzmPSNmTKzgd37av-AL09RqtUWuh1tcyuxOHKazDLuKGmdGW67ef4mSDVHmvayoeq1E07g5HQu7DLnR1K55Wa1qJJutiR-5Q

Популярність та переваги сувенірів ручної роботи

Незважаючи на популярність гаджетів, все ж таки настільні ігри не сдають позицій та користуються чи малим попитом серед покупців. В даному випадку, саме таке проведення вільного часу дуже корисне для людей. Серед переваг варто відмітити покращення пам'яті, на також проведення часу із друзями чи рідними у більш захоплюючому форматі, аніж банальне дозвілля в інтернеті.

До основних переваг відносять:

  • ексклюзивне та неймовірно унікальне різьблення. Можна зробити подарунок справжнім об'єктом для колекціонування;
  • поля втглядяють досить привабливо, аніж у шахів, адже дощечка має більшу площу;
  • фігурки виконуються у вигляді шайб, які бувають плоскими/із глибоким висіченням по колу (це забезпечить більш краще зчеплення із пальцями під час їх пересування).

Вироби, що виготовляються вручну, заслуговують окремої уваги. Зазвичай для їх виготовлення використовують натуральне дерево, при цьому на поверхні може бути присутній малюнок (за вимогою замовника). В онлайн-магазинах просто замовити цілі комплекти, а в деяких навіть буде присутня розмітка для гри у шахи. Це робить вироби більш універсальними, однак вартість продукції також буде значно вищою класичних подарунків. Особливу увагу слід також приділити художньому різьбленню, яке можливо зустріти лише на моделях ручної роботи. На поверхні можуть зображуватися будь які малюнки! До найбільш популярних слід віднести різноманітних тварин, екзотичних квітів, драконів чи людей. Не меншим попитом користуються зображення геометричних візерунків, але виробники зазначають, що за індивідуальним замовленням легко замовити будь-що. Усередині зазвичай дошка дещо скромніша, так як сама розмітка випалюється за допомогою паяльника. На поверхню виробники наносять спеціалізовану емаль, що не стирається навіть на протязі досить довгого часу.

Загалом, кожен може замовити сувенір на свій смак, головне визначитись з бюджетом та віддавати перевагу якісним матеріалам, які здатні зберегти свій естетичний вигляд на протязі тривалого часу.

Матеріал підготували за підтримки маркетплейса Zakupka.com.