Як позбавитися лупи раз і назавжди

Як позбавитися лупи раз і назавжди

Лупа — це не тільки естетична проблема. Це захворювання шкіри голови, що у разі відсутності лікування може перерости у серйозніші проблеми. Позбавитися лупи допоможе якісний шампунь від лупи, а також певний специфічний професійний догляд, порадити який зможе лікар дерматолог.

Як вибрати шампунь від лупи

Вибираючи шампунь від лупи, варто звернути увагу на його склад. Він може містити один чи кілька таких інгредієнтів:

* цинк;

* пантенол;

* дьоготь;

* саліцилову кислоту;

* клотрімазол;

*п антенол.

Ці компоненти допомагають доглядати за шкірою голови, надають антибактеріальний та антимікотичний ефекти. Адже саме такі функції має виконувати якісний доглядовий шампунь. 

У продажу можна знайти безліч варіантів, що:
 * відлущують ороговіли частинки шкіри голови;

* позбавляють грибкових захворювань;

* знижують розмноження патогенних мікроорганізмів.

Зверніть увагу, що доглядовий засіб не має сушити шкіру та спричиняти подразнення. Тому наявність штучних барвників, віддушок, великої кількости синтетичних компонентів, сульфатів, силіконів та парабенів у складі бути не має.

Гарний шампунь від лупи з натуральним складом можна знайти на сторінках каталогу Yves Rocher. Завітайте до мережі фірмових бутиків або зробіть замовлення в інтернет-магазині та користуйтесь якісною косметикою щодня.

Профілактика захворювання

Щоб лупа не поверталась, потрібно займатися профілактикою. Перша лінія — це якісні засоби з догляду за волоссям. Такі, що відповідають вашому типу локонів, мають гарний зволожувальний та живильний ефекти. 

Крім того, варто зауважити, що лупа з’являється не тільки через неправильний догляд. Порушення імунітету, погане незбалансоване харчування, постійні стреси можуть стати вагомими тригерами. Отже, не зневажайте корисними звичками. Більше смійтеся, менше нервуйте, їжте корисні продукти та приймайте вітамінно-мінеральні комплекси. А також правильно доглядайте за вашими пасмами. І тоді проблема лупи вас ніколи не потурбує!