На які професії найбільший попит у Полтаві?

Серед обласних центрів, які заслуговують на особливу увагу, варто зазначити й Полтаву. Місто з цікавою історичною забудовою, розвиненою інфраструктурою і продуманою дорожньою картою виділяється активною забудовою житлових кварталів. Не дивно, що багато людей приїжджає сюди працювати. В такому невеликому місті, як Полтава робота знайдеться для кожного. Розглянемо найбільш привабливі вакансії, які можна знайти за допомогою сервісу OLX Робота.

Хостес, адміністратор — обличчя будь-якого закладу 

Якщо ви відрізняєтеся комунікабельністю, ввічливі, ознайомлені з ресторанним етикетом, подібна вакансія підійде в тому числі і для вас. В обов'язки хостес входить зустріч гостей кафе, готелю або ресторану, а також підтримка розмови. У деяких випадках необхідно оперативно вирішувати питання розсаджування гостей, що часто трапляється в період свят.


Серед переваг подібної вакансії варто виділити можливість кар'єрного росту до директора закладу. Досить тільки виконувати поставлені завдання і бути відповідальним. 

Продавець-консультант — допоможе підібрати будь-який товар 

В обов'язки подібної вакансії часто входять:

* прийом і розкладка товарів;

* консультаційний супровід клієнтів;

* касове обслуговування.


Залежно від формату роботи самого закладу, може виникнути необхідність у використанні форми, чистоту й охайність якої необхідно самостійно підтримувати.

Репетитор — провідник до нових знань 

Залежно від сфери, ви зможете навчитися нової мови, музики, точних наук, навіть якщо давно закінчили школу. Саме цим і займаються репетитори. Самі заняття займають академічну годину і проходять як у нього вдома, так і в учнів. Багато шкіл і технікуми наймають репетиторів на постійній основі, наприклад, для проведення факультативів. При цьому з них знімається ведення адміністративних питань.