Режим макрозйомки у iPhone 13 Pro

Режим макрозйомки у iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro – перший «яблучний» смартфон зі спеціальним режимом макрозйомки. Для його реалізації використовується надширококутний об’єктив зі здатністю фокусуватися на об’єктах на відстані до 2 см. Цей режим навіть не потрібно вмикати – в apple iphone 13 pro 128gb graphite та інших «тринадцятках» він активується автоматично. Коли ви наближуєте об’єктив до об’єкта, який хочете сфотографувати, смартфон автоматично вмикає ширококутний режим.

Особливості режиму

Макрорежим iPhone 13 Pro має автофокус, тож ви можете натиснути на екран, щоб вибрати фокусну точку. Опція працює також з відео та з нічним режимом.

Результати можуть бути вражаючими. Знімки набагато якісніші від результатів роботи 2-мегапіксельних макро об’єктивів багатьох інших смартфонів. Авто фокус дозволяє швидко сфотографувати рухомі об’єкти, наприклад, комах чи квіти. Світ природи має безліч можливостей для чудових макрозйомок, тому надіньте туристичні черевики та вирушайте до лісу.

Ви не будете використовувати цю функцію так часто, як три основні камери, але вона дійсно виводить фотографію зі смартфоном на новий рівень. Якщо смартфон так близько до об’єкта, це означає, що легко заблокувати світло. Спробуйте рухатися навколо об’єкта, щоб отримати кут, який пропускає світло, але дозволяє зберегти привабливий ракурс.

Ось як Apple описує цю функцію:

«Новий дизайн об’єктива, можливість автофокусування в надширококутному режимі і розширене програмне забезпечення відкривають перед користувачами можливості, які раніше були недоступними на iPhone. Ви можете робити чіткі, приголомшливі зображення, де об’єкти виглядають неймовірно реалістичними.»

Вам потрібно:

  1. Відкрити камеру.
  2. Навести на її на об’єкт.
  3. Зробити знімок.

Ви наближаєтеся до об’єкта зйомки, телефон автоматично перемикається в ширококутний режим і дозволить фокусуватися без якихось додаткових налаштувань.

Як вимкнути макрозйомку?

Це зручна опція для користувачів, які люблять макро. Але когось може й дратувати неможливість вимкнути автоматичний перехід на ширококутний режим. Тому в Apple вирішили все ж додати можливість автоматичного перемикання режиму макрозйомки в iOS 15.1.

Хоча ви можете робити чудові знімки прямо з камери, якщо ви торкнетеся значка Raw у верхньому лівому куті екрана, ви зможете знімати у форматі Apple ProRaw. Це дає набагато більше можливостей для подальшого редагування зображень у таких програмах, як Adobe Lightroom або Snapseed.