Чому варто створити онлайн-резюме на порталі для пошуку роботи

Чому варто створити онлайн-резюме на порталі для пошуку роботи

Онлайн-резюме — це своєрідна візитна картка працівника, в якій він розповідає потенційному роботодавцю про свій досвід роботи, навички та вміння. Його створення вимагає певних навичок. Адже типове резюме з великою імовірністю загубиться серед анкет інших кандидатів на посаду.

Разом з тим документ повинен містити всю інформацію, необхідну роботодавцю для прийняття рішення. Відсутність певних відомостей може стати критичною, адже не виключено, що саме не зазначений навик є для компанії ключовим.

Найкращий варіант знайти нову роботу — створити резюме онлайн https://jobs.ua/resume/add. Для цього достатньо заповнити відповідну форму на спеціалізованому порталі jobs.ua.

Що треба вказувати в резюме

https://cdn.super.ua/2019/01/super.ua-1548206878.jpgПерший блок стосується особистих даних працівника:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • вік;
  • сімейне положення;
  • наявність дітей;
  • готовність до відряджень;
  • номер контактного телефону.

Наступний блок стосується майбутньої роботи. У ньому слід вказати посаду, на яку претендує здобувач, очікувану заробітну платну і бажаний графік роботи. Режим праці може бути різним: повна або часткова зайнятість, постійна або разова робота, стандартний або позмінний графік.

Після викладення своїх побажань відносно майбутньої роботи можна переходити до опису своїх вмінь и досягнень. Найперше слід описати свій досвід. Для цього потрібно вказати назву компанії, в якій працював здобувач, зазначити роки трудової діяльності, займану посаду та окреслити коло трудових обов’язків.

Якщо колишній роботодавець дав працівнику рекомендації, то їх потрібно прикріпити до резюме окремим файлом.

Останній блок присвячений інформації щодо освіти — як основної, так і додаткової. В ньому слід зазначити назву навчального закладу і факультету, роки навчання, а також отриману спеціальність.

Важлива інформація для роботодавця — наявність у кандидата корисних навичок, наприклад, знання іноземної мови. Інформація про захоплення вказується за бажанням здобувача.

Як швидко знайти роботу мрії

https://ua-rating.com/wp-content/uploads/2021/08/top-vakansij.jpgНа онлайн-порталі jobs.ua зібрані тисячі актуальних вакансій від роботодавців з усіх куточків України. Співпраця з ресурсом дає можливість працевлаштуватися не лише у рідному місті, але й знайти роботу в іншому регіоні. Всі оголошення проходять перевірку перед публікацією, що зводить до мінімуму потенційні ризики, пов’язані з шахрайством у сфері працевлаштування.

Для пошуку роботи достатньо настроїти фільтри, і система буде надсилати вакансії, які підпадають під обрані параметри. Ще один шлях — розмістити своє резюме в базі ресурсу. Деякі роботодавці шукають персонал саме у такий спосіб. Тому наявність інформації про здобувача в базі значно підвищує шанс на отримання хорошої роботи.