Дитячий магазин «Чудо Острів» відтепер і у торгово-розважальному центрі «Конкорд»

Дитячий магазин «Чудо Острів» відтепер і у торгово-розважальному центрі «Конкорд». 19 листопада на честь відкриття, тут підготували безліч цікавих сюрпризів для маленьких відвідувачів та їхніх батьків.

Олександра Павлова , адміністратор магазину «Чудо Острів»
"С 19 ноября по 26 ноября мы проводим акцию -15% на товары, которые представлены в магазине. Единственное условие 5% на торговую марку «Лего». "

Одяг, іграшки, товари для немовлят, канцелярське та шкільне приладдя, розвиваючі ігри й багато- багато іншого. Кращого місця, де можна знайти усе необхідне для щасливого дитинства свого малюка - кажуть батьки - годі й шукати.

Андрій та Ірина Нужні , прихильники магазину «Чудо Остів»
" Великий вибір, гарні іграшки. - Головне, що якісні. - Ви часто відвідуєте магазини? - Так. Тут лише відкрився, але в «Києві» часто. "

От і цього разу родина Нужних не покинула «Чудо Острів» без нової радості для синочка.

Маленький Захар хизується своєю машинкою. Макару дуже кортить динозавра, але - кажуть батьки - це наступного разу.

Ірина Нужна , прихильниця магазину «Чудо Остів»
"Лего купували, дуже великий мотоцикл. Він в захваті - іграшка дуже гарна і невбиваєма. "

Анжеліка з двома синочками теж радіє розширенню мережі. Сьогодні зі знижкою придбала молодшому Дані пластилін.

Анжеліка Киричко , мама двох дітей
" Дуже великий асортимент, на будь-який вік, для дівчаток і хлопчиків. Ціни прийнятні і бувають знижки, що нас теж часто радує. "

А от Денис колекціонує конструктори Лего. Дома - розповідає - їх в нього цілий пакет. Показує нам на полицях набори, які вже має. Серед них «Поліція» та «Біонікл».

Денис Киричко, колекціонує конструктори Лего
" Мені подобається «Біонікл», там, де роботи. Він простіше складається і він подобається моєму братику Дані. Він ними полюбляє гратися і битися. "

У магазинах «Чудо Острів» діє накопичувальна система бонусів при кожній покупці. Наразі, проводиться акція на всі набори «Свинка Пеппа» - знижка 40%.

Олександра Павлова , адміністратор магазину «Чудо Острів»
" В этом магазине мы пытались собрать все самое лучшее, сделать его самым уникальным, самым красивым для деток. На этом мы не останавливаемся в дальнейшем у нас очень много планов - даже как детки смогу проводить время в этом магазине. "

Не варто гаято час. Найбільша територія дитинства «Чудо Острів» чекає на вас у торгово-розважальному центрі «Конкорд» на 3 поверсі.