Битва за ліс. У Сем’янівці зруйнували огорожу вольєрного господарства

У Сем’янівці представники націоналістичної організації «Січ» зруйнували огорожу вольєрного господарства «Подоляка». Власник організації близько двох місяців тому огородив 1300 гектарів лісу на території Полтавського лісового господарства. Керівник організації «Січ» говорить: бачив такі паркани і навколо берегу Дніпра у Києві, і навколо пляжів у Одесі біля моря. Додає: ситуація стандартна- спочатку з’являється паркан із фірточкою , потім же люди не мають змоги потрапити на територію.

Євген Карась, керівник націоналістичної організації «СІЧ» " Фактично ізолюють від людей ліс і на цій території хочуть робити якийсь зоопарк, а ця територія близька до населених пунктів . Я дкмпаю, якщо обгородити у Полтаві 1300 гектарів , то надалі б така ситуація розповсюджувалась в різних куточках України. "

Євген Карась говорить : якщо б не відреагували на встановлення такого паркану, то це б поширювалось і надалі.

Євген Карась, керівник націоналістичної організації «СІЧ» " Якщо б забудували цю територію, то ніхто б навіть з селян не зміг навіть погуляти, не були допущені . З того, що я бачив в Європі , то не бачив , щоб практикували такі огороджені, величезні ліси. "

За декілька годин огорожу було знесено - усе склали та залишили власнику. Натомість з власником організації зв’язатися не вдалося.