Студентів навчали працювати на сучасній сільськогосподарській техніці

Не тільки теоретично, а й практично. Студентів Полтавської державної агарної академії навчали працювати на сучасній сільськогосподарській техніці . Ініціатор цього - лідер Республіканського руху на Полтавщині Олег Слизько. Говорить: найголовніше для досягнення якісного майбутнього української освіти, а потім і виробництва - це поєднання освітнього процесу, галузевого й бізнесового.

Олег Слизько, лідер Республіканського руху на Полтавщині " Ми як громадська платформа, вивчаючи, стратегуючи майбутнє Полтавщини, України розуміємо, що без цього неможливо розвиватися. І ми, республіканці, бачимо в собі завдання поєднання освіти й бізнесу для того, щоб наші студенти не виїжджали масово за кордон, щоб наші виші були престижні, щоб студенти мали підготовку на сучасній техніці. "

Олег Слизько зауважує: ідея поєднати бізнес та освіту виникла ще у проектах Студреспубліки, бо майбутнє України без нової індустріалізації та бачення виробничого неможливе . Додає: перша компанія, яка погодилася співпрацювати - «Бізон-Тех».


Олег Слизько, лідер Республіканського руху на Полтавщині " Коли студенти «А» будуть бачити сучасність, будуть навчатися, це буде зростати престиж навчального закладу, зокрема, аграрної академії. Студентам хотітиметься навчатися тут і працювати тут. Тому що, коли в Україні немає спеціалістів відповідних, то закуповувати представникам бізнесу цю техніку теж не з руки, тому що немає тих, хто зуміє на ній працювати. "

Такій співпраці завдячує завідувач кафедри експлуатації машин та обладнання інженерно-технічного факультету ПДАА Сергій Ляшенко. Адже переконаний, без практики теорія недієва. Говорить:сама кваліфікація тракториста-машиніста передбачає оволодіння , ознайомлення і правильну експлуатацію сільськогосподарських машин.

Сергій Ляшенко, завідувач кафедри експлуатації машин та обладнання інженерно-технічного факультету ПДАА " Досить добре, що є провідні фірми, організації, які на сьогоднішній день дають можливість подивитися в полі, відвідати такі «Дні поля» і мають розуміння, що майбутнє за такими фахівцями, які на сьогоднішній день орієнтуються і вибирають свій шлях.   Досить чудово, що є така можливість побачити сучасну техніку , поспілкуватися з провідними фахівцями. "

Представила техніку для студентів аграрної академії компанія «Бізон-Тех».


Роман Столяренко, заступник керівника департаменту с/г техніки у Полт.обл. компанії «Бізон-Тех» " Для нас дуже важливо брати участь в навчанні, в рівні знань наших випускників, так як наша компанія займається продажем техніки та обслуговуванням нам дуже важливо, щоб після цього наша техніка обслуговувалася дуже правильно, надійно використовувалась . Ми представили техніку і в нас тут є сервісні інженери , у нас є тут демонстратори , є відділ запчастин. "


Молодіжне покоління - майбутнє України,-впевнений замісник директора компанії «Бізон-Тех» Олексій Глухенький. Тож, навчати студентів в пріоритеті.

Олексій Глухенький, замісник директора компанії «Бізон-Тех»" В последнии 10-15 лет мы испытываем очень большой дефицит кадров, именно в этом направлении, поэтому работу с молодым поколением, академией, колледжами являются для нас очень большой необходимостью. Потому что работать в поле нужно и если это будет качественная работа и специалисты, которые смогут свободно управлять вот такой сложной техникой. "


Набуває навичок на новітніх тракторах та підвищує свій рівень кваліфікації студент інженерно-технічного факультету ПДАА Іван Красота.Говорить: задоволений, що навчають не тільки теоретично, а й практично.


Іван Красота, студент інженерно-технічного факультету ПДАА  "Я вважаю, що практичний досвід набагато корисніший від теоретичного, так як я вважаю за один місяць практики побороти дванадцять місяців теорії. 00.12-  Нові трактори -це достатньо нові машини, набагато простіші чим старі , тобто, якщо я вмію їздити на старих тракторах . "

Представник компанії «Бізон-Тех» Роман Столяренко зазначає: готові співпрацювати з навчальними закладами і надалі.