У Полтаві в річці Ворскла, водолази знайшли тіло 14-річної дівчинки

Пішла і не повернулась. У Полтаві в річці Ворскла, водолази знайшли тіло 14-річної дівчинки. 22-го липня близько 23 години вона із друзями пішла на місцевий пляж, зайшла у воду і після її ніхто більше не бачив. Про зникнення полтавки повідомив її друг .

Юрій Сулаєв-начальник відділу комунікації та зв’язків з громадськістю ГУНП Полтавської області

«Зараз тіло дівчинки відправлено до Бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті, поліція проводить розслідування за даним інцидентом і за даною трагедією і з*ясовує всі обставини, які призвели до цього трагічного випадку»

У рятувально-водолазній станції, говорять-на місці, де відпочивали діти знайдено порожні пляшки від спиртного. Та найдивніший факт-полтавку з води дістали в одязі та кросівках.

Євген Савчук, начальник КО «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради

«Знайшли тіло дівчини на глубині 6 метрів, 20 метрів від берегової служби»«Фахівцями нашої водолазної служби було доставлено дівчинку на берег, вона була одягнена в спортивне взуття»

За статистикою з початку купального сезону в Полтаві потонуло 4 людини. Рятувальники б*ють на сполох та закликають усіх дотримуватись правил безпечної поведінки на воді.

Євген Савчук, начальник КО «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради

«Найголовніше неможна заходити у воду у стані алкогольного сп*яніння, вода не прощає алкоголь і не залишати дітей без нагляду, для мене як для батька не зрозуміло, як дитина опинилась в 23 вечора на березі річки Ворскла»

Щодо дівчинки, то зараз правоохоронці опитують свідків та батьків . З*ясовують всі обставини події.