У полтавській обласній бібліотеці пройшов мистецький вечір поетки Ніни Третяк

В обласній бібліотеці імені Котляревського відбувся ліричний літературно-музичний вечір Ніни Третяк.
Літераторка родом із села Лазірки Оржицького району, там зростала і вчилась римувати. Перший вірш опублікували в районній газеті у дев*ятирічному віці. Все життя Ніна Павлівна присвятила журналістиці, нині займається письменницькою діяльністю.

Про поетку особливо трепетно говорить її подруга, артистка Олена Білоконь.


Олена Білоконь, заслужена артистка України
« Ніну Павлівну знаю більше десяти років. У нас створено шість пісень разом, в яких вона є автором тексту. Ці пісні вже улюблені глядачами, це пісні, які акомпанує сам Національний президентський оркестр. Це пісні - які залишають людей бути небайдужими до того, що вони бачать і відчувають».

Артистка познайомилась із поетесою, коли та працювала директором телевізійної компанії у місті Гребінка. Каже, що пишається такою жінкою, адже те, що пише Ніна Павлівна - справжній мистецький дар.


Олена Білоконь, заслужена артистка України
« Це великі дуже досягнення в колі мистецтва, і в колі того шляху, який Ніна Павлівна обрала, який відчула його. Це мабуть дійсно такий дар від Всевишнього людині, що вона може доторкнутися такими перлинками слова і музики до людської душі».

У творчій спадщині Ніни Третяк нині понад 100 пісень, покладених на музику. Говорить - черпає натхнення від природи, від сім`ї, від внутрішнього світу людей, де знаходить гармонію і порятунок.


Ніна Третяк, літераторка, член Національної спілки журналістів України.

« Кожен день свою музику має,
Кожна мить свій мотив награє
І тому, хто її відчуває
Невимовне блаженство дає
От я людина, яка не має музичної освіти, відчуваю в душі музику. І це спонукало мене до написання пісенних текстів, які залюбки беруть композитори, і вона окрилюється і стає піснею».

Окрім пісень, Ніна Третяк видає книги. У 2017 році побачила світ збірка «Лети моя пісня», а торік презентувала книгу «Причащаюся словом» за підтримки голови Гребінківської міської ради Віталія Колісніченка.


Ніна Третяк, літераторка, член Національної спілки журналістів України
« Взагалі профінансували міська рада, oб`єднана територіальна громада Гребінківська, так що я їм щиро-щиро вдячна. Це така моя нова книга, яка містить три розділи, в тому числі і пісенні тексти. Сьогодні буде трошки презентація цієї книги, але більше пісні: різнопланові із різними моїми співавторами».

Протягом вечора лунали вірші у виконанні Ніни Третяк та пісні на слова поетеси.