На засіданні 26-ї позачергової сесії міської ради внесли зміни до показників міського бюджету на 2019 рік

На 26-й позачерговій сесії міської ради внесли зміни до показників міського бюджету на 2019 рік. Представники найбільшої фракції у засіданні участі не брали. Оскільки не погоджуються з запропонованим розподілом бюджету. Пріоритети розставлені не правильно, - говорить Володимир Корчака.

Володимир Корчака, депутат міської ради
 «Виносилися питання, що в даному проекті рішення були зняті кошти з добудови дитячих садочків, з лікарень і ці кошти спрямовані на підвищення заробітної плати чиновникам.» 

Рішенням позачергової сесії призначили 3-х нових заступників міського голови -першого, з гуманітарних питань та керуючого справами виконавчого комітету. А також утворили виконком.

Володимир Корчака, депутат міської ради
 «Ймовірно так швидко і призначалася у поспішному порядку позачергова сесія, для того, щоб якомога швидше призначити заступників міського голови так званої нової коаліції та отримувати підвищені зарплати.» 

Останній факт - обурив полтавців. Принаймні своїх емоцій на камеру вони не приховують.

 "Обоже!Катастрофа, ми проти." 
 "Якось треба активніше працювати. Обіцянок багато, а насправді не бачимо того, що повинно було бути." 

 "- На вашу думку заслуговують? - Щоб їм підвищили зарплату? - Я думаю, що Шамота нічого для міста не зробив. - Я теж так вважаю. взагалі нічого." 
 "Для того, щоб пройти до альтанки треба пройти через таку вонь. Скільки туристів приїжджає. Невже це питання не можна вирішити ЖКГ. Не можна спиляти дерева?" 

 "- А заступнику підняти? - Заступникам. - Ні, це не дуже добре." 
 "Зарплати в середньому не дуже великі, а в цілому великі витрати з бюджету. А не так багато робиться у нас в Полтаві." 

 "А нам 2 тисячі хватає. Я одна живу, дітей немає." 
"Звісно не справедливо, що там говорити." 

За словами Володимира Корчаки, - нова коаліція роглянула питання бюджету без широкого обговорення, на свою користь.

Володимир Корчака, депутат міської ради
 «Наша фракція одноголосно прийняла рішення не брати участь у цій сесії. Більше того скажу, що ми будемо досконало розбиратися над прийнятими рішеннями і над тим чи правомірно була скликана сесія і, можливо, подавати до суду.»