Олександр Хижняк - почесний громадянин Полтави

У Полтаві на одного почесного громадянина відтепер більше. Полтавський відомий боксер Олександр Хижняк нарешті отримав це звання. Чекав його з нетерпінням , про що поділився і в ефірі нашого телеканалу .

Олександр Хижняк, Почесний громадянин Полтави, чемпіон світу з боксу
" Наскільки мені приємно, наскільки приємно моїм батькам...
... і мені надзвичайно приємно "

Відповідне рішення одноголосно прийняли на 26-й позачерговій сесії міської ради. З честю носитиму звання почесного громадянина- зізнався у програмі "Затишна розмова" чемпіон світу, чемпіон Європи та чемпіон Європейських ігор-2019.

Олександр Хижняк, Почесний громадянин Полтави, чемпіон світу з боксу

" Я з гордістю дійсно для мене буде такий стимул...

... я виступаю за своє місто. " 

Згідно з документом, Хижняка відзначили за видатні заслуги перед територіальною громадою міста у розвитку галузі фізичної культури і спорту, активну громадську діяльність та особистий внесок у популяризацію здорового способу життя, високі досягнення у спорті та авторитетність на світовій арені спорту. Нагорода стала практично подарунком на День народження. Сашко відзначив його 3-го серня . На численні вітання друзів, рідних, прихильників у мережі Фейсбук він відповів -


"Хотілося б подякувати Вам за привітання! Я зараз знаходжуся на Навчально-тренувальному зборі в Тисовці.Не зважаючи на щільний графік та виснажливість тренувань,завдяки вашим привітанням,настрій свята був присутній цілий день! "

Нагадаємо ,нині полтавський боксер готується до Чемпіонату України в рамках Національної збірної та, власне ,до Олімпійських ігор 2020-го року.