У церкві «Світло життя» пройшло святкове богослужіння

Напередодні дня народження єпископа Дмитра Лаптєва у церкві «Світло життя» пройшло святкове богослужіння, яке повністю присвятили ювілею пастора. Велика кількість виступів, вітальних номерів та виконання авторських пісень. Аби розважити гостей свята також влаштовали святкову лотарея, у якій усі присутні мали змогу перевірити свої знання про біографію ювіляра.

Дмитро Лаптєв єпископ церков «Світло життя» у полтавській області 
«Сьогодні в мене предсвятковий день, тому що завтра я святкую свій ювілей, настоящий ювілей. 50 років і я дуже щасливий, що більшу частину життя я присвятив служінню богові і я вірю, що це стало дуже великим благословенням, сьогодні ви все бачите і я вірю, що це стане ще більшим благословенням для всіх нас, для нашого міста, для нашого суспільства. І я дуже щасливий, мене переповнюють дуже емоції.»


На святкове богослужіння було запрошено усіх охочих. Привітати пастора прийшли друзі, рідні, служителі дочірніх церков Об'єднання та віруючі. Пані Яна зазначила- пастор Дмитро особлива людина особисто для неї та її сім*ї.

Яна Циганенко молодіжний пастор церкви «Світло життя» 
«Когда я была маленькая девочка, он благословлял меня, когда я шла в первый класс, потом он молился и благословлял мою семью, когда было бракосочетание, когда появился мой первый сын, он благословлял моего сына и вот назад он благословлял мою дочь.

Друг ювіляра - Сергій Охрименко згадую з теплотою часи, коли вони разом починали творити світле майбутнє церкви. Пан Сергій поділився - пастор Дмитро поклав на алтар служіння Богові більшу частину свого життя. Головний його меседж - донести сучасними методами Євангеліє Ісуса Христа, зробивши його доступним для нинішнього покоління.

Сергій Охрименко помічник пастора церкви «Світло життя»
«И в этот особенный день, когда церковь «Свет жизни» радуется и празднует вместе эту особенную дату - день рождения нашего пастыря, хочется пожелать ему конечно же сил, вдохновения, огня, быть ближе к господу, что бы осуществить тот божий план, который бог призывает его.»

Після святкового богослужіння усіх гостей частували смаколиками від пастора.