Без шкільної форми. З вересня не носити форму - не порушення.

Джинси, міні-спідниці чи , можливо, навіть шорти? Бо тепер до школи без дрес-коду. З вересня скасовується обовязкова форма. Такий указ видав президент України Володимир Зеленський. Шкільну форму запровадили ще з 1996 року. У Департаменті освіти і науки Полтавської облдержадміністрації говорять: головне комфорт для школярів.


Ірина Вовк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації " З першого вересня нового навчального року в закладах освіти громада школи буде вирішувати в ікому одязі навчатимуться діти, тобто, це рішення прийматиметься спільно педагогами, вчителями , батьками та учнями . "


Пані Юлія - голова батьківського комітету в одній з полтавських шкіл. Вважає, шкільну форму не носять діти давно в тому вигляді в якому вона була раніше. Між батьками питання форми обговорювали - більшість вважає, що це повинен бути діловий вигляд.

Юлія Іваненко, полтавка" Деловой вид обязательный, это мое мнение. У меня и старший ребенок и младшая дочка всегда ходят в деловом виде в школу. Будет ли эта школьная форма в каком-то таком исполнении, что обязательно должна цветовая гамма совпадать этого нам еще не проговаривали , но у школы есть правила - это должен быть деловой вид. "


Тож, який вигляд повинен мати учень закладу освіти вирішити ще є час. Натомість більшість запевняє: дітям повинно бути комфортно.