Засідання новопризначеного виконавчого комітету міської ради

Сьогодні пройшло засідання новопризначеного виконавчого комітету міської ради, нагадаємо на останній сесії сформовано виконавчий орган за новою схемою. Сам порядок формування та персональний склад неодноразово критикувався на засіданнях постійних депутатських комісіях та не був у більшості ними погоджений.
Серед питань порядку денного - , підготовка закладів освіти до нового навчального року, про виділення коштів за програмою Турбота та забезпечення інших соціальних виплат.
Саме ці питання спонукали прийти на засідання і новопризначеного члена виконкому Володимира Запару. Він наголошує на непрофесійній підготовці засідання та порушенню закону про доступ до публічної інформації при підготовці проектів рішень.

Володимир Запара, член виконкому Полтавської міської ради 
"З порядком денним засідання я ознайомився сьогодні вночі. Це свідчить про непрофесійність нової команди заступників , від "Рідного міста " Удовіченка,"СДП" Шамоти та Бєлоножка Батьківщини . Вони отримують , я вважаю, досить великі кошти за свою роботу , понад сорок тисяч гривень в місяць кожен , а організувати якісну роботу виконкому не можуть. "


Володимир Запара звертається до керівництва виконкому у подальшому ретельніше готувати засідання та уникати порушень закону.