Засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування

Подачу проектів «Бюджету участі 2019» продовжено до 30 серпня. Про це розповіли на засіданні робочої групи з питань партиципаторного бюджетування.

Олександр Глазов, голова робочої групи
«Зареєстровано 61 проект і 10 проектів на опрацюванні ще авторами і надходять прохання робочої групи щодо продовження прийому заявок. Оскільки були там недопрацювання деякі.» 

На засіданні ознайомили зі зміною етапів реалізації програми. Тепер оприлюднення позитивно і негативно оцінених проектів буде 22 жовтня. А жеребкування наступного дня.

Олександр Глазов, голова робочої групи
 «Підготовка до голосування з 24.10 по 25.10. Голосування 28.10 по 8.11. 2 тижні як і в минулі роки. І підведення підсумків, оголошення переможців, підготовка нормативно правових актів для затвердження проектів переможців з 8.11 по 27.12.» 

Начальники управлінь міськвиконкому прозвітували про стан реалізації проектів-переможців. В управлінні культури доповіли про сучасну мистецьку платформу «Бібліохаб».

Лариса Кречко, начальник управління культури
 «Проект малий. Це 500 тис грн. практично на 183 тис грн. придбання техніки, комп’ютера, мультимедійні дошки і на решту коштів це обладнання…столи, повністю оновили.» 

Не всі управління успішно справляються зі своїми обов`язками, - говорить голова робочої групи Олександр Глазов.

Олександр Глазов, голова робочої групи
 «Управління ЖКГ знову не виконує тих дат, які були поставлені минулого зібрання.» 
 «Управління капітального будівництва знову недоліки знайшли стосовно реалізації проектів.» 
 «Ми робочою групою зробили все можливе для того, щоб проекти реалізовувались. На жаль, є не виконання своїх посадових обов`язків від 2 управлінь, ЖКГ та КБ, тому ми будемо ініціювати і працювати на те, щоб проекти громади були 100% реалізовані і прикладемо до цього всих зусиль.»

Полтавців зі своїми ідеями чекають в інституті розвитку міста до 30 серпня. Свій проект до «Бюджету участі» можна подати електронно, або написати заявку.