Під стіни обласної прокуратури зійшлися на мітинг з вимогою розслідувати ДТП

До Полтави приїхала група працівників Кременчуцького сталеливарного заводу і влаштувала мітинг біля обласної прокуратури. Робітники звернулися з вимогою втрутитися в розслідування дорожно-транспортної пригоди, що сталася 13 липня біля села Бричківка Полтавського району. В ній постраждав співробітник їхнього підприємства. На їхню думку, слідчими не використано усі засоби для встановлення обставин події ДТП.

ОЛЕНА МЯСОУТОВА, голова профкому Кременчуцького сталеливарного заводу
"Приехали мы сюда с нашими трудящимися, поскольку много вопросов в деле, случившемся ДТП с нашим работником завода, который ехал от родителей, вез ребенка в лагерь и к сожалению, вот так сложно ехал Виновных в этом деле до сих пор нет."

На думку адвоката потерпілого Романа Винника, зволікання слідчими із встановленням ймовірних шляхів руху автомобілів, і в першу чергу автомобіля «Тойота Корола» має суттєве значення для виконання завдання кримінального провадження.


РОМАН ВИННИК, адвокат потерпілого
" Прокуратура повинна провести перевірку і надати оцінку діям процесуальних керівників, які знаходяться безпосередньо підлеглі цієї прокуратури.Тобто там є процесуальний керівник, який здійснює нагляд за слідством."

Після деякого очікування, учасників мітингу прийняли представники обласної прокуратури, однак свою думку з цього приводу присутнім ЗМІ не озвучили. Результатом зустрічі поділився лише адвокат.

РОМАН ВИННИК, адвокат потерпілого
" Вислухали нас, пообіцяли, що вони з цим розберуться, що вони бачать, що є запитання.Також ми повідомили, що звернулися до ДБР з відповідною заявою про внесення до ЄДР відомостей про злочин за статтями 384, 396 КК - це введення в оману слідства та приховування злочину.На що вони також повідомив заступник прокурора, що вони і так би це зробили, якби виявили ті обставини, про які ми їм повідомили."

Нагадаємо,- ДТП сталася 13 липня біля села Бричківка Полтавського району. Водій автомобіля Тойота Корола виїхав на зустрічну смугу руху, не впорався із керуванням та врізався у ВАЗ-21099. Внаслідок аварії загинула 39-річна пасажирка ВАЗа. Її донька і водій авто знаходяться у важкому стані.