Пройшов обшук у квартирах двох слідчих Головного управління Нацполіції в Полтавській області

Працівники територіального управління Державного бюро розслідувань провели обшук у квартирах двох слідчих Головного управління Нацполіції в Полтавській області. Їх підозрюють в незаконному затриманні громадян. Потрапити до однієї з осель вдалося не відразу.

«Ми зобов`язані виконати ухвалу слідчого судді про обшук. Є ухвала ми її будемо виконувати. Ми маємо право відчиняти зачинені приміщення.»

Під час обшуків слідчі на підставі ухвали суду відшукували оригінали протоколів затримання осіб. За даними ДБР, правоохоронці затримали мешканців Полтавщини без законних підстав і ухвали суду 7 листопада 2018 року.

Владислав Мішуровський, слідчий ТУ ДБР у м. Полтаві
 «Провели комплекс слідчих дій, вручили повідомлення про підозру, вручили клопотання про обрання запобіжного заходу, про відсторонення від посади. Ці клопотання будуть скеровані до слідчого судді для розгляду. Ми працюємо над тим, щоб повно, всебічно і неупереджено провести розслідування. Якщо прокуратура вважатиме це за потрібне, направе відповідні матеріали до суду, буде розглянуто і тоді лише суд прийме відповідне рішення.

Слідчий додає, - під час проведення обшуку власник квартири зачинився у ванній кімнаті та повідомив про погіршення стану. Йому викликали швидку. Медики від коментарів утримались.

Владислав Мішуровський, слідчий ТУ ДБР у м. Полтаві
«Адвокати почали вказувати про те, що йому там погано. Він, мабуть, і свідомість там втратив і таке інше. Один із адвокатів викликав швидку. Зробили кардіограму в онлайн режимі передали ці дані. І кардіолог сказав, що питань щодо серця ніяких немає.»

Після огляду чоловіка медиками, він залишив карету швидкої допомоги і зник в невідомому напрямку. Однак це не завадило завершити слідчі дії. За даними ДБР, - обом фігурантам кримінального провадження вручили повідомлення про підозру.