Зникнути на 24 години: нова небезпечна гра серед дітей

Відтепер до цих зниклих можуть додатися і ті, що грають у гру «Зникнути за 24 години». В мережі вона набуває широкого розповсюдження серед дітей . Суть - дитина повинна зникнути на 24 години, щоб батьки та друзі не могли її знайти», - пишуть на сайті Міністерства внутрішніх справ. (показати це) . На Полтавщині - розповідають правоохоронці, випадки зникнення дітей існують, та жоден - наголошують, не пов'язаний з грою.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини
 На території Полтавської області немає жодного випадку пов’язаного з даним випадком якихось забав або якоїсь гри.

Юрій Сулаєв додає: більшість випадків зникнення дітей- це конфлікти у родині.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини
У нас переважна більшість дітей, які йдуть з дому пов’язана з конфліктами у сімї, непорозуміннями з дорослими, залишають, йдуть до своїх товаришів.

Полтавка Вікторія виховує сина. Говорить: він ще маленький та вже тягнеться до гаджету та телефону. Про такі ігри чула. Тож, вже замислюється , як вберегти дитину від такої небезпеки.

Вікторія Косенко, полтавка
 Батькам потрібно контролювати своїх дітей обов язково , все-таки я думаю, що доступ до соцмереж дітей у батьків повинен бути . І історію дивитися і взагалі потрібен, щоб був батьківський контроль встановлювати і в соцмережах потрібно переглядати всі фотографії, переписки.

А доньці Володимира сім років. Розповідає: разом з дружиною постійно розмовляють з донькою на різні теми. В тому числі і безпека в соцмережах, адже, саме там, як-не-як багато неперевіреної інформації, яку потрібно фільтрувати.

Володимир Шумейко, полтавець 
 В першу чергу, це бесіда з дитиною, щоб вона знала, що це не потрібно. Обмежити - це скути , тут потрібно роз яснювати , що гарне, що погане.


Психолог Кіра Седих пояснює: небезпечні ігри можуть «затягнути» будь-яку дитину без винятку. Причина виникнення таких проблем - мала кількість або взагалі відсутність спілкування батьків з дітьми . Щоб уникнути подібних ситуацій психолог радить тримати постійний контакт.

Кіра Седих, психолог
Залякувати власну дитину, що не ходи на цей сайт - це не зовсім, мабуть, правильно. Краще буде, якщо батьки зможуть встановити контроль за Інтернет-ресурсами до яких може долучитися і дитина і в телефоні.

Проте у будь-якому випадку у поліції наголошують - якщо дитина зникла, які б не були причини - одразу телефонувати до правоохоронців.