8 СЕРПНЯ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ЗВ’ЯЗКІВЦІ

8 липня своє професійне свято відзначають українські військові зв'язківці. У Полтаві зранку урочистим маршем пройшли по учбовому плацу і курсанти та службовці 179-го об»єднаного навчально-тренувального центру військ зв»язку Збройних Сил України. Військовий зв»язок - це невід»ємна складова управління Збройними Силами, його технічна основа,- розповідає начальник центру Ігор Міцюк. У зміцненні обороноздатності держави зв»язківці мають неоціненні заслуги.

ІГОР МІЦЮК, начальник 179-го об`єднаного навчально-тренувального центру військ зв`язку Збройних Сил України
Є такий вислів, що без управління нема перемоги, а без зв»язку немає управління.Тому як можна так оцінити. На секунду уявіть собі - у вас забрали мобільний телефон, відключили Інтернет, телебачення, немає комп»ютера - от сьогодні це все складова зв'язку.

З початком війни на Сході України війська зв'язку пройшли наймасштабніше переозброєння,- продовжує Ігор Міцюк.

ІГОР МІЦЮК, начальник 179-го об`єднаного навчально-тренувального центру військ зв`язку Збройних Сил України
Все те, що до 13-го року вважалося, що воно забезпечує зв'язок, сьогодні воно в нас є тільки в музеї. На сьогоднішній день - це сучасна техніка, яка забезпечує потреби управління, яка забезпечує потреби передачі, обробці інформації, всіх її видів.

Нині навчально-тренувальний центр відповідає всім сучасним вимогам Збройних Сил України.Тут є все новітнє обладнання,досвідчений викладацький склад, що дозволяє здійснювати якісну підготовку та перепідготовку курсантів та військових. Нині в центрі проходить перепідготовку і полтавець Володимир Відьмянов. Йому 29 років і донедавна він працював барменом, а потім вирішив решту свого життя присвятити військовій справі.

ВОЛОДИМИР ВІДЬМЯНОВ, слухач 179-го об`єднаного навчально-тренувального центру військ зв`язку Збройних Сил України
Насамперед це якраз те, що в серці в нас знаходиться. Це патріотизм, це ми як чоловіки, так і жінки також - ми захисники нашої держави.Я думаю, це правильно, це треба розвивати.

Нагадаємо, що передумовою започаткування свята стало те, що 8 серпня 1920 року в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв»язківців на других Київських військово-інженерних курсах.