Заборона паління цигарок на балконах багатоквартирних будинків

А Ви палите на балконах? На сайті Президента України зареєстрували петицію щодо заборони паління на балконах, лоджіях та у відкритих вікнах багатоквартирних будинках. 

Підтримують петицію і полтавці. Говорять: курець на своєму балконі може палити скільки заманеться, а сусідні квартири страждають від цього і автоматично стають пасивними курцями. Отже, іде пряме отруєння .

Катерина Фесенко, полтавка
Дим тяне в квартиру і дуже не зручно.

«За» таку петицію і Юлія та з іншої сторони ,-говорить- місця, де палити теж немає.

Юлія Калюх, полтавка 
 Пасивне куріння не є добре і для наших дітей, але, де ж тоді палити ? Якщо не можна на балконі. Тому - це, як палка з двох кінців. Коли дитину купаєш ти не можеш відкрити вікно, щоб дитита подихала , провітрити кімнату.


Недопалки, вважає Марина, велика загроза пожежній небезпеці, адже курці в основному викидають їх на вулицю , а ті можуть потрапляти до інших квартир.

Марина Бобирєва, полтавка
Бо коли відкриті вікна, на дворі тепло, хочеться, щоб повітря свіже заходило і коли палить мій сусід виходить, що і я пасивно палю. В знайомої булла ситуація, що зверху кинули недопалки і пожежа виникла .

У ДСНС Полтавщини говорять: пожежна небезпека через паління на лоджіях існує, з початку року зафіксували вісім подібних випадків.

Віталій Шкаревський, речник ДСНС Полтавщини
Були випадки, коли люди з верхніх поверхів скидають недопалки і вони залітають на сусідні балкони, внаслідок чого стається загорання. Були випадки , коли людей , господарів, немає вдома тому це небезпечна ситуація. На балконах знаходиться велика кількість горючих матеріалів,люди складають там речі необхідні і часто виникають такі пожежі великі.

Тож, палити на лоджіях чи ні вирішувати Вам. А тим часом петиція набрала 843 голосів з 25 тисяч необхідних. Залишилося 86 днів до завершення голосування .