Міжнародний день котів

Рыжие, полосатые, черные , бывают даже и породистые попадают и британские кошки.

Вони ті, хто чекають нас вдома, ті, хто одразу підіймають настрій та навіть заспокоюють. 8 серпня святкують Міжнародний день котів. Полтавка пані Юлія має власний котячий будинок. Згадує: її любов до кішок ще з юності , додає: ще років тринадцять тому було лише по три чотири коти , нині ж - до пятидесяти .

Для котів у нас чотири кімнати, одна з них чисто кошача, там полочки, лазанки.

Юлія Ткаченко, власниця 50 котів 
Коти , у мене до них якась страсть, кажуть, любов кота ще потрібно заслужити. Собака буде любити будь-якого господаря свого, який би він не був ще гарний чи поганий.

Є різні історії, як коти потрапили до волонтерки. Та згадує найбільше одну, на жаль, найсумнішу.

Юлія Ткаченко, власниця 50 котів
Кіт ми його назвали Реп’яшок, бо він був увесь в реп’яшках, його викинули на Юрівці і в нього є вада лапки . В дитинстві він втратив лапку і його такого викинули як непотрібного. Котик молодий, дуже ласкавий та вже пристосувався.

А це найстаріший кіт, йому аж шістнадцять років. Намагаємось підібратися до нього ближче.

Давай спробуємо. Боїться? Чи в нього така захисна реакція? - Так, він каже, що вік потрібно поважати.

Енергетика у них і справді позитивна. Один дотик і настрій підіймається,-ділиться Юлія.

Юлія Ткаченко, власниця 50 котів
Ти приходиш після роботи дуже такий вимучений, вивернутий наскрізь, сідаєш вони тебе обліпляють, ти починаєш їх гладити , торкатися їх і ось цей весь негатив, стресс починає зніматися.


При всіх привілеях котів, труднощі тільки одні - прізвиська, адже, з кожним роком вигадувати їх котам стає складніше. Тож, черпають ідеї навіть з інтернету. Наостанок Юлія ділиться: котів багато не буває й без них життя не те. Запевняє, якщо ви колись завели котика, то після нього полюбите їх ще більше. Камера, стоп, відзнято та хтось знайшов собі нове місце проживання, так і напрошуючись завітати до телеканалів «ІРТ» та «Місто+».