Телеканал ІРТ та Місто+ вперше відвідала німецька делегація з Баварії

Представники німецької молодіжної організації «Фільфальт» побували на екскурсії на телеканалах ІРТ та Місто+. До нашого міста вони завітали на запрошення полтавських друзів, до яких приїжджають вже не один рік за обміном. Кажуть, один раз потрапили на місцеве телебачення в Німеччині, але там масштаби зовсім інші, ніж у Полтаві.

АНДРЕЯ, представниця німецької молодіжної організації
" Меня впечатлило очень студия, что она такая маленькая, что там много делают и где операторы сидят, меня это впечатлило.

Іншій гості Неллі найбільше запам»ятався процес підготовки новин до ефіру вже в самій студії . На її думку, саме таким має бути сучасний ведучий і журналіст, щоб, дійсно, мати успіх у глядацької аудиторії.Неллі сама спробувала себе в ролі ведучої і зізналася, це дуже складно.

" Коли ти сідаєш, в тебе має бути гарне волосся, воротничок не должен примяться "Ви дивитесь новоє життя, на телеканалі ІРТ.З вами Неллі Битаю.Із сьогоднішнього випуску ви дізнаєтесь."
НЕЛЛІ, представниця німецької молодіжної організації
" Интересно было, мы увидели где кто работает, посмотрели, как делаю все, пишут, видео снимается где.И в самой студии интересно было для меня."

Студентці Сусанні - 22 роки і вона освоює в Німеччині спеціальність учителя початкових класів. Але після екскурсії по телеканалах ІРТ та Місто + всерйоз задумалась над можливою зміною професії.

СУСАННА, представниця німецької молодіжної організації
" Іноземна… Да, очень интересно было здесь, тут очень много узнаешь про людей и весь мир.Да, она может себя представить здесь работать."

На закінчення екскурсії іноземні гості зробили чимало світлин у студії на згадку про свою подорож до телеканалів ІРТ та Місто+.