За один день у Полтаві зафіксовано понад десять випадків падіння гілок та навіть цілих дерев

Місто не готове не тільки до осінньої негоди, а й до сильних літніх вітрів. Так, за один день у Полтаві зафіксовано понад десяти випадків повалення гілок та навіть цілих дерев. Сухостій падав на людей, автомобілі, дитячі майданчики.Один з таких випадків по вулиці Європейська, 124 . Там на дитячому майданчику повалене дерево. Полтавець Григорій Васько в момент падіння дерева сидів ось на цій лавочці (0007), говорить: дерево ледь не заділо його.

Григорій Васько, полтавець "Ось там на лавочці сидівБог оберіг мене.  Хтось же повинен приїжджати, телефонували там , але ніхто не приїжджає , ніхто не прибирає. "


Місцеві обурені: негода сталася вчора та нині її наслідків ніхто навіть і не збирається прибирати.

Валентина Захаренко, полтавка " Ніхто нічого . Сто раз ми зверталися в житлово-комунальне управління . Ніхто, нічого не реагує.  І от зараз ніхто не прийшов , не визначив , що спилювати , як його устраняти .  Діти он бігають поки ніхто не травмувався , поки знову не впаде , он бачите ось ту потрібно спилювати.це на майданчику , дітей тут море."

Занепокоїна і пані Світлана. Розповідає: на цьому дитячому майданчику часто гуляє з дітьми.Додає:тепер у непогоду сюди ні ногою.

Світлана Євтушенко, полтавка  " Много аварийных деревьев, видете вот они разделанные по средине.Гуляли дети, подростки , сильно закричали, потому что поднялся ветер и я слышала как трескалось дерево, хорошо, что уже никого не было под деревом.  Теперь во время ветра мы на этой площадке гулять не будем. "

Інший випадок - не менш кричущий - поблизу зупинки 4-а поліклініка. Там розташований ринок вздовж вулиці, постійно сидять продавчині, дерево ледь не зачепило одну з них.

Ніна Московець, полтавка " Вот здесь женщину чуть ли не завалило, что рядом сидела Одна ветка туда упала, а другая большая вот сюда упала, прям на киоск , вот эти провода , все разрушила. "

Незадоволена і пані Євдокія. Говорить: за порядком у місті нині ніхто не слідкує.

Євдокія Голоскова, полтавка " Це ж міська рада повинна цим займатися .  Воно гниле все потрібно було давно все спилити, а не сьогодні .  Це добре, що увечері , а так скільки жертв було. - Не займається міська рада всім цим ділом, ніхто не слідкує. Порядку не має у місті. "

Ми звернулися за коментарями до заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства , представника команди Рідного міста Олексія Чепурка, та отримати відповідей не вдалося, заступник мера перебуває у відпустці.