У таборі «Олімпійські надії» відкрили останню зміну

Комунальний заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», що у селі Cоснівка, відчинив свої двері для четвертої, останньої зміни юних спортсменів.Тут відпочивають найактивніші та найспортивніші цілими командами та разом зі своїми наставниками .Говорять: від табору в захваті, це один з найкращих таборів.


Олександр Винокуров, відпочиваючий табору " Мені дуже подобається, як тут кормлять, гарні будинки та дуже гарна атмосфера та дуже гарна атмосфера. Є можливість приїжджати сюди і бачити друзів." 

Присутній у таборі і чемпіон спорту з греко-римської боротьби Данило Канавський. Розповідає у таборі є можливість для бездоганних тренувань. Окрім спорту щей можливість гарно відпочити зі своєю командою.

Данило Канавський, відпочиваючий табору  "Мы ездим сюда из-за тренировок , так как здесь хорош тренируют. Этот спорт интересный, постоять за себя можно хорошо и мы все ходим накаченными, хорошая физическая подготовка и сам спорт интересный.Здесь очень хорошие тренировки и очень хорошее питание. Я сюда приехал со своей командой, они мне здесь все друзья."

Вікторія тут вперше. Вона займається чирлідингом. Говорить, шкода, що час швидкоплинний, хоче побільше часу насолодитися цією атмосферою.

Вікторія Маслак, відпочиваючий табору "Дуже круто тут, дискотеки взагалі круті. Я ходила на них кожен день. Також тут нас дуже смачно годують , дуже смачно. А так дуже гарні тут майданчики , мені сподобалось.   Це відрізняється тим, що тут багато різних майданчиків , де можна займатися баскетболом, футболом, також годують краще. Тренують нас добре, ми кожен ранок прокидаємось , йдемо пробіжку робимо , а також стрибаємо на скакалках. "

Спортивне дозвілля, чисте повітря, поряд водойма та хвойний ліс,- все , що потрібно для здорового відпочинку дітям,- говорить тренер з легкоатлетики Роман. Розповідає, був не в одному таборі та цей відрізня з-поміж інших багато чим.


Роман Керсан, тренер з легкоатлетики "С утра мы встаем на зарядку , можем и в воде проводить , можем и на суше или в лесу, где-то на природе . Этот лагерь отличается от других , потому что здесь люди приезжают тренироваться , готовиться к будущим соревнований , к новому сезону. То есть полностью , если там дети приезжали отдыхали , то здесь выступают, конкурсы , но еще и тренировки и конкретно нацелены на это. "

Усі присутні діти вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, секцій та гуртків спортивного спрямування: відділення вільної боротьби, боксу, тхеквандо, баскетболу, чирлідингу.