На Полтавщині з робочою поїздкою перебував перший заступник Міністра у справах ветеранів України Григорій Галаган

Перший заступник Міністра у справах ветеранів України Григорій Галаган побував у Полтаві. У ході робочого візиту оглянув обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни.

Григорій Галаган, Перший заступник Міністра у справах ветеранів України
 «Міністерство ветеранів формується, тому нам потрібно розуміти, провести моніторинг всіх шпиталів, які є, спілкування з ветеранами, взагалі як працюють громадські організації. Тоді, щоб для прийняття рішення подальшого покращення соцзахисту ветеранів і вибудови системи медичного забезпечення ветеранів.» 

Зараз в обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни лікується 30 учасників АТО, - розповідає виконувач обов`язків директора комунального закладу. Будівлю термомодернізують.

Іван Литвененко, в.о. директора КЗ «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни»
 «Госпіталь розрахований на 210 ліжок. У нас 4 відділення: хірургічне, кардіологічне, неврологічне та гастроентерологічне відділення. Фінансування у нас достатнє. На фінансування на забезпечення медикаментами виділяється 65 грн на день, на забезпечення харчуванням виділяється 55 грн на день.» 

Григорій Галаган побаченим задоволений.

Григорій Галаган, Перший заступник Міністра у справах ветеранів України
 «Видно, що робота проводиться, видно, що сподобалось, що місцеве керівництво на місцях приділяють цій тематиці дуже багато уваги, судячи з того як проводяться ремонтні роботи. Є проекти, тому ми дуже раді.» 

Заступник Міністра додає, - зараз в Україні створюються центри ветеранських просторів. Вони розраховані не лише на лікування, а й на спілкування.