Мешканці будинку по вулиці І.Мазепи,12/8 нарікають - тече дах, а його не ремонтують.

П»ятиповерхівці по вулиці І.Мазепи,12/8 у Полтаві минуло уже півстоліття, але за цей час покрівля будинку жодного разу не ремонтувалась. Першою відчула зношеність покриття даху Ірина Максимівна Братчик, яка мешкає на п»ятому поверсі .

ІРИНА МАКСИМІВНА БРАТЧИК, мешканка будинку по вул. І.Мазепи,12/8
"Когда идет дождь, по этой стене капли капают.Я ... борюся, а мне написали, что не делаем частичный ремонт рулонный - у нас такой дом. "

Але ще в гірших умовах опинилася 91-річна мешканка будинку, інвалід 2-ї групи Олександра Василівна Томенко. Після тривалих снігопадів та дощів, стеля в її квартирі - в жахливому стані. Через щілини між покрівлею та стелею опади потрапляють безпосередньо в помешкання. Жінка в розпачі: де взяти кошти на ремонт покрівлі і квартири, якщо пенсії, після сплати за комунальні послуги, ледве вистачає на прожиття.

ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛІВНА ТОМЕНКО, мешканка будинку по вул. І.Мазепи,12/8
" Заливается квартира!!!!!!!Никакой помощи нет. Пришла инженерша, порутилась, харашо, мы будем в райисполком писать, что-то выясним.А вообще-то, денег нет.Так и сказали - денег нет.Что хотите - мы беспомощны.Так вот я и живу"

Мешканці будинку неодноразово зверталися до управління житлово-комунального господарства міськвиконкому, але щоразу отримували лише відписки: «можливість проведення ремонтних робіт буде розглянута протягом року при відповідному фінансуванні».

МАРІЯ ЙОСИПІВНА, мешканка будинку по вул. І.Мазепи,12/8
"!Ні разу не робилося ні ремонта, нічого не робили. А зараз іще й криші течуть. 4 человека на площадке і цю зиму це страшне було - у под.»їзде хоть на лодке плавай. Квартіри потекли і нікому нічого не нужне."

ОКСАНА МИКОЛАЇВНА, мешканка будинку по вул. І.Мазепи,12/8
"Ми зверталися до замісника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чепурка. Він взагалі нас не хотів слухати, сказав, що це наша особиста справа, що ми повинні збирати кошти, власним рахунком ремонтувати дах.Ну в договорі, який ми складали з ЖЕКом , такого немає, що ми повинні ремонтувати дах. І оце знов вийде осінь, зима, вода потрапляє в наші квартири, вода потрапляє в під»їзди, в електрощитові під»їзди, це аварійно небезпечно.Ну з їхнього боку повна бездіяльність."

Обурений таким ставленням до потреб літніх та малозабезпечених людей з боку міської влади і колишній перший заступник міського голови Андрій Лямін.

АНДРІЙ ЛЯМІН, колишній перший заступник міського голови
" На сьогоднішній день в місті Полтава склалась так ситуація, що взагалі капітальні ремонти покрівель не виконуються навіть по тим об»єктам, по яким вже є проектна документація.Але все ж таки маю величезну надію, що міська влада буде пристосовуватись до мешканців м.Полтава та депутатів, які представляють мешканців,та все-таки робота зрушиться з місця та будуть виконуватись капітальний ремонт покрівель в нашому місті."

Коментар від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексія Чепурка нам отримати не вдалося, оскільки, як нам повідомили в його приймальні, зараз він перебуває у відпустці.