Свято двору влаштували у Київському районі

Дитячі усмішки, справжній позитив та гарний настрій батьків. Свято двору для дітей влаштували представники команди Андрія Матковського у Київському районі міста за адресою Халтуріна, 6. Там для діток організували розважальну програму: конкурси, аніматори, танці пісні , а в кінці найцікавіше- подарунки.

Юлія Марченко, голова кооперативу за адресою Халтуріна, 6 " Щоб наші діти відпочивали для них організували конкурси, є аніматори, є програма, по закінченню будуть подарунки, призи, також будемо вручати дітям подяки. " На даний час не всі батьки можуть повести кудись своїх дітей або якось організувати таке свято .

Завітала на свято з п’ятирічним сином пані Марина.Говорить: таких свят у дворі не вистачало, адже , дозвілля малечі повинно бути різнопланове.

Марина Даниленко, відвідувачка свята " Це дозвілля для дітей, я вважаю, що їм не вистачає розваг у дворі. "

З двома донечками тут і пані Алла. Розповідає: про свято мріяли діти вже давно. Добре, що цю ідею вдалося втілити.


Алла Ліпінська, відвідувачка свята " Я вважаю, що це дуже корисно і дітям цікавіше, вони згуртовуються, здружуються, дізнаються один про одного і урізноманітнює їхнє дозвілля.  Такі свята дуже полюбляємо. Дуже подобається, особливо, любимо аніматорів , люблять танці , музику , як і всі малята, тому такі свята дуже подобаються, особливо, в кінці подарунки. І подарунки завжди смачніші , чим ті, що купують мама і тато. "

Не тільки відпочивають, а й знаходять нових друзів,-говорить Марина про таке дозвілля діток. Не шкодує, що сюди завітали.

Марина Москальчук, відвідувачка свята " Прийшли з донечкою, вона дуже полюбляє такі свята, активно бере участь.  Корисно, що ми спілкуємося з тими людьми, які нам влаштовують ці свята і , звичайно, дітям велика розвага. "

Депутат команди Андрія Матковського Володимир Запара говорить: ця ідея виникла , коли зустрічалися з мешканцями Київського району.

Володимир Запара депутат Київської районної у м. Полтава ради " Прекрасний день, серпень, не всі приїхали на море, є така змога , ми придумали програму . Хочемо, щоб у дітей були усмішки, щоб батьки їх теж були задоволені цим дійством. Якщо буде запит на такі заходи тоді ми будемо проводити ще .  Знайомляться діти з різних будинків , проводять активно якийсь час і вони зараз отримують приємні емоції, від цієї культурної програми."  

Володимир Запара додає: у майбутньому безліч ідей, одна з них влаштувати свято для людей похилого віку.