Змагання з вуличної гімнастики пройшли в Шевченківському районі міста

Змагання зі стріт воркауту пройшли у Шевченківському районі Полтави. Це вулична гімнастика. Спортсмени виконують акробатичні елементи на турніках та брусах.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської у м. Полтаві ради
 «Минулого року ми відкрили цей спортивний майданчик за підтримки депутата полтавської міської ради Андрія Всеволодовича Матковського.» 
 «Організація повністю це наша районна рада Шевченківська. Це депутатський корпус. Ми внесли відповідні зміни до відзначення заходів району і внесли також обов`язково цей турнір. Зараз іде часткова реконструкція даного майданчику. Зараз уже гумою покривають баскетбольний майданчик і також будемо встановлювати станцію кросфітовську.» 

На новому майданчику проводять турнір уже вдруге.Мета - популяризація спорту серед молоді. Цього разу охочих показати свої уміння зі стріт воркауту близько 30. Вони змагались у 5-ти борстві.

Микола Барай, тренер з воркауту
«5 номінацій, у яких кожен бере участь і в кінцевому рахунку, хто найбільшу кількість набрав, той виграє всі змагання. Це фрістайл, підтягування, віджимання, все те, що кожен, навіть дворовий атлет, який ніде не займається професійно уміє.» 

Для учасників вікових обмежень не було. Проте, змагались переважно юні спортсмени.