На Полтавщині найвищий , п’ятий рівень пожежної небезпеки

12-го серпня на Полтавщині оголосили найвищий, п'ятий рівень пожежної небезпеки,-про це повідомив речник ДСНС області Віталій Шкаревський. Занепокоєння виникає, бо пожежі трапляються в екосистемах та на відкритих територіях . Одна з наймасштабніших цього року виникла напередодні в Горішніх Плавнях . 11-го серпня горіло близько тридцяти гектарів .

Віталій Шкаревський, речник ДСНС у Полтавській області "Площа близько 30 га, це була пожежа на відкритій території. " Пожежу вдалося ліквідувати за чотири години.  Пожежа розкинулася на велику територію, сильне задимлення і вітер сприяв розповсюдженню пожежі. "


Загалом з початку року на Полтавщині виникло 434 пожежі на відкритих територіях.Віталій Шкаревський говорить: у більшості причини - людська недбалість.

Віталій Шкаревський речник ДСНС у Полтавській області " Найбільший фактор -це людський. Люди випалюють суху траву, підпалюють, особливо, з вечора починають її випалювати. Навіть і виипадки бувають, що на узбіччях велика кількість сухої трави і водії кидають недопалки і це також може призводити до пожежі." 


У ДСНС Полтавщини закликають полтавців бути обережними з вогнем перебуваючи на природі, адже, у такий період найчастіше пожежі виникають у хвойних лісах.