«Комбінат виробничих підприємств» відсвяткував своє 50-річчя

П`ятдесят років будівельній компанії «Комбінат виробничих підприємств» відсвяткували у Районному будинку культури в селі Щербані . Історія заводу бере свій початок від 1969 року. Тоді підприємство працювало у складі тресту «Укрсхіднафтогазбуд» на території Росії, в Тюмені. Після колективізації підприємств - переїхали з новими потужностями до Полтавщини. Директор «Комбінату виробничих підприємств» Сергій Іващенко розповідає - нам є чим пишатися.

Сергій Іващенко, директор будівельної компанії «Комбінат виробничих підприємств»
«На даний момент це не просто завод залізобетонних виробів, який був раніше в складі тресту, потім працювали як завод. Це повноцінна будівельна компанія, яка виконує будівельні об`єкти, будує і має портфель заказів мінімум на п`ять років вперед. Ми впевнені в подальшому нашому не тільки функціонуванні, а й розвитку постійному».

«Комбінат виробничих підприємств» - один з флагманів і гордість будівельної сфери в Полтавській області.
З 2014 року підприємство активно займається розвитком інфраструктури на території Щербанівської сільської ради

Сергій Іващенко, директор будівельної компанії «Комбінат виробничих підприємств»
« З 2014 року по 2019 - це мікрорайон Садовий в Розсошенцях, навпроти ГАІ, який вже фактично закінчений. Там залишився тільки торговий центр. Не тільки закінчили, але й побудували інфраструктуру, тобто побудований дитячий садок повноцінний - він вже працює. Побудовані спортивні майданчики, дитячі майданчики, зона відпочинку з фонтаном, магазини, різні сфери побуту - це повноцінний мікрорайон з повноцінною інфраструктурою».

З нагоди урочистої події кращих працівників компанії та ветеранів праці відзначили грошовими винагородами за творчу наснагу та особливі досягнення в роботі.
На святі наголосили - найбільше багатство підприємства - люди, що працюють на благо всієї Полтавщини.

Сергій Іващенко, директор будівельної компанії «Комбінат виробничих підприємств»
« Підприємству - процвітання. І маючи таку нагоду, хочу поздоровити всіх будівельників міста Полтава і Полтавщини з цим професійним святом - Днем будівельника, яке буде в неділю. Побажати всім миру, благодаті, розвитку, здоров`я всім, щоб мали масу роботи, багато об`єктів, і наші люди, щоб працювали вдома, а не закордоном, і мали високу заробітну плату і високі доходи».


Для усіх присутніх у подарунок до свята - концерт артистів з усієї Полтавської області та народних артистів України - братів Яремчуків.